Klienditugi

Müügitugi ja info  E-R   +3726508780 epood@expert.ee 

 

Pesumasin ELECTROLUX EW2F727W

Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Expert  järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
369,90 €
Transport 10 tööpäeva

AutoSense kohandab pesupesemist automaatselt

Suurepärast hooldust pakkuv AutoSense funktsioon kohandab pesemise vastavalt vajadustele. Selle funktsiooni abil saate reguleerida pesuaega ning vee- ja energiakulu vastavalt pesukogusele. Täiuslik pesuhooldus ilma ressursse raiskamata.

Pehme trummel õrnaks pesuhoolduseks

Pehme trummel on välja töötatud parimat riidehooldust silmas pidades. Pesemise ajal tõstavad ja kaitsevad teie pesu õrnad veejoad ning trumli spetsiaalne pöörlemismuster hoiab tsentrifuugimise ajal ära riiete väljavenimise ja kahjustamise.

Viitkäivituse abil saate värske ja puhta pesu välja võtta sobivaimal ajal

Viitkäivitusfunktsioon võimaldab teil oma pesupesemist paremini korraldada. Pesutsükli algusaega saab edasi lükata, nii et pesemise lõppedes ei pea riided tundideks masinasse seisma jääma. See on kogemus, mis kohandub teie järgi.

Seadete muutmine lihtsate puudutuste abil

Meie puutenuppude abil on pesumasina kasutamine tõepoolest lihtne. Hallake seadeid ja käivitage pesutsüklid üksnes nupupuudutusega.

AutoCleaniga pole vaja filtrit puhastada

AutoClean süsteem filtreerib pesutsüklitest osakesi, kogudes väikesed esemed ukse kummitihendi vahele. See puhastab ennast ise*, see tähendab vähem aega hoolduseks ja rohkem aega enda jaoks. *Mõeldud ainult tavaliseks koduseks kasutamiseks, parima hoolduse jaoks lugege kasutusjuhendit. 

Pesuprogrammid:

sisse/välja, puuvill, puuvill säästuprogramm, sünteetika, õrnpesu, igapäevane kiirprogramm, kiirprogramm (30 min), kiirprogramm (14 min), tsentrifuug, väljapumpamine, loputus (sõltuvalt p/min), allergiavastane, voodipesu, spordirõivad, vill/siid           

TimeCare pesumasin pakub lühikeste tsüklite valikut, mis sobib ideaalselt kiiretel päevadel või väikeste pesukogustega. Kiirpesufunktsioon lühendab pesutsükli pikkust automaatselt 50% võrra, ent pakub siiski häid tulemusi.     

Tüüp Eestlaetav pesumasin
Energiaklass A+++
Aastane energiakulu (kWh) 171 kWh
Pesukogus (kg) 7 kg
Tsentrifuug (p/min) 1200
Paigaldusmeetod Vabaltseisev
Eriprogrammid kiirprogrammid, allergiavastane
Tsentrifuugiklass B
Pesutulemus A
Jääkaja näit Jah
Aastane veekulu (l) 9499 L
Veekulu tsükkel (l) 44 L
Kaaluautomaatika Jah
Viitstart Jah
Müratase pesemisel/kuivatamisel (dB) 58 / 79 dB
Värv Valge
Mõõtmed (K x L x S) 84,7 x 59,5 x 56,8 cm