Pesumasin-kuivati SAMSUNG WD90N740NOA/LE QDrive

Pesumasin-kuivati võimaldab pesta 9 kg ja kuivatada 5 kg pesu.


Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0 - 2
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
849,90 €
Tavahind:1149,90 € -26%

Desinfitseerige õhuga

Hoidke oma riided hügieeniliselt värsked ilma vett ja pesuvahendit kasutamata. Tehnoloogia Air Wash desodoreerib ja desinfitseerib teie riided, et need lõhnaksid alati värskelt. Ebameeldiv lõhn ja bakterid eemaldatakse üksnes eriti kuuma õhuga. Puudub vajadus esemeid keeta või kasutada kulukaid ja potentsiaalselt kahjulikke kemikaale. 

Mullide vaieldamatu toime

Tehnoloogia Eco Bubble™ puhastab tõhusalt ka madalatel temperatuuridel. Pesuaine muudetakse mullideks, mis tungivad kiiresti kangasse ja eemaldavad hõlpsalt mustuse, kaitstes samas kangast ja säästes energiat.

Intensiivne plekieemaldus

Tehnoloogia Bubble Soak aitab ühe nupuvajutusega eemaldada mitmesuguseid jonnakaid plekke. Riideid leotatakse mullides põhjalikult, et plekid tuleksid lahti ja eemalduksid efektiivselt.

Hügieeniliselt puhas

Tehke riided auru abil sügavalt ja hügieeniliselt puhtaks. Võimas aurutsükkel Hygiene Steam vabastab trumli põhjast auru. Nii on iga ese masinas aurust küllastunud. See eemaldab sissekuivanud mustuse ning 99,9% bakteritest ja inaktiveerib allergeenid. 

Töötab nutikalt. Püsib noor

Digitaalne invertermootor tagab ülima energiatõhususe, minimaalse müra ja kauakestva jõudluse. Süsteemi on integreeritud tugevad magnetid, et tagada vaiksem ja suurem jõudlus, ent samas tarbib see mootor vähem energiat kui universaalne mootor. Kuna enam pole vaja kasutada harju, on tulemuseks erakordselt pikk tööiga, mille tõenduseks antakse pesumasina mootoritele 10-aastane garantii.

Lihtsalt lisage pesemise ajal

Unustasite särgi? Funktsioon Add Wash võimaldab teil lihtsalt ja kiiresti lisada pesumasinasse rõivaid, kui pesutsükkel on juba käivitatud. Võite hõlpsalt lisada ka käsitsi pestud rõivaid, mida soovite ainult loputada või tsentrifuugida.

Energiaklass A
Pesukogus (kg) 9 kg
Pesutulemus A
Tsentrifuugiklass A
Kuivatuskogus (kg) 5 kg
Paigaldusmeetod Vabaltseisev
Tsentrifuug (p/min) 1400
Eriprogrammid AirWash, aurutus, SpeedWash+Dry
Viitstart Jah
Eriomadused AddWash, Bubble tehnoloogia
Kaaluautomaatika Jah
Jääkaja näit Jah
Veekulu tsükkel (l) 126 L
Müratase pesemisel/kuivatamisel (dB) 49 / 62 dB
Uks Crystal Blue
Mootori tüüp Invertermootor
Värv Valge / kristallsinine luuk
Garantii 10 a mootorile
Mõõtmed (K x L x S) 85 x 60 x 60 cm
Kaal 84 kg