Klienditugi

Müügitugi ja info  E-L   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Pesumasin SAMSUNG WW90M760NOA/LE*

Unustasite särgi? Funktsioon Add Wash võimaldab teil lihtsalt ja kiiresti lisada pesumasinasse rõivaid, kui pesutsükkel on juba käivitatud. Võite hõlpsalt lisada ka käsitsi pestud rõivaid, mida soovite ainult loputada või tsentrifuugida.


Kaubamärk: SAMSUNG
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Expert  järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
679,90 €
Tavahind:999,90 € -32%

Poole lühem pesemisaeg

QuickDrive™ vähendab pesemiseks kuluvat aega kuni 50% ja säästab energiat 20% ilma pesemistulemust kahjustamata.* Selle trumlil Q-Drum™ on põhitrummel ja tagaplaat, mis pöörlevalt sõltumatult, tagades rõivaste dünaamilise liikumise. Seadme liikumisjõud on kahekordne. Masin peseb kiiresti, võimsalt ja samas õrnalt.* 

Võimsad mullid

Tehnoloogia Eco Bubble™ puhastab tõhusalt ka madalal temperatuuril.* Pesuaine muudetakse mullideks, mis tungivad kiiresti kangasse ja eemaldavad hõlpsalt mustuse, kaitstes samas kanga värvi ja tekstuuri ning säästes energiat**.

Intensiivne plekieemaldus

Funktsioon Bubble Soak aitab ühe nupuvajutusega eemaldada mitmesuguseid jonnakaid plekke. Riideid leotatakse aktiivsetes mullides põhjalikult, et mustus ja plekid lahustuksid ja eemalduksid palju tõhusamalt.*

Peske pesu 39 minutiga

Super Speed peseb teie igapäevase pesu vaid 39 minutiga. QuickDrive™ säästab pesu dünaamilise liigutamisega aega, samas kui Eco Bubble™ tagab tõhusa puhastamise. Ka loputusaeg on lühem tänu funktsioonidele Speed Spray ja Swirl+ Pattern* ning tsentrifuugimiskiiruse tõstmisele.

Hügieeniliselt puhas

Tehke riided auru abil sügavalt ja hügieeniliselt puhtaks. Võimas aurutsükkel Hygiene Steam vabastab trumli põhjast auru. Nii on iga ese masinas aurust küllastunud. See eemaldab sissekuivanud mustuse ning 99,9% bakteritest ja inaktiveerib allergeenid.

Hoidke pesumasin värske

Eco Drum Clean + puhastab teie pesumasinat seestpoolt ja eemaldab 99,9% halba lõhna tekitavatest bakteritest* ilma tugevatoimelisi kemikaale kasutamata. Võimsa veejoa ja kiire tsentrifuugimise hõõrdejõud eemaldab 99% mustusest* kummist uksetihendilt. Saadab puhastamisvajaduse kohta isegi teate.**

Mugav valgus

 

Valgusti trumli sees võimaldab täpselt näha, mis masina sees on – seega ei jää ükski ese märkamata. See valgustab pesu ja ülejäänud trumlit heledalt, et saaksite kiiresti ja turvaliselt masina sisu kontrollida.

Töötab nutikalt. Püsib noor

Digitaalne invertermootor tagab ülima energiatõhususe, minimaalse müra ja kauakestva jõudluse. Süsteemi on integreeritud tugevad magnetid, et tagada vaiksem ja suurem jõudlus, ent samas tarbib see mootor vähem energiat kui universaalne mootor. Kuna enam pole vaja kasutada harju, on tulemuseks erakordselt pikk tööiga, mille tõenduseks antakse pesumasina mootoritele 10-aastane garantii.

Tüüp Eestlaetav pesumasin
Mootori tüüp Invertermootor
Energiaklass A+++ - 40%
Aastane energiakulu (kWh) 130 kWh
Pesukogus (kg) 9 kg
Tsentrifuug (p/min) 1600
Programmide arv 12
Paigaldusmeetod Vabaltseisev
Eriprogrammid Auruprogramm, Super Speed kiirprogramm
Tsentrifuugiklass A
Pesutulemus A
Jääkaja näit Jah
Aastane veekulu (l) 9400 L
Kaaluautomaatika Jah
Vahuandur Jah
Viitstart Jah
Eriomadused Bubble-tehnoloogia, AddWash luuk, QuickDrive, trumli valgustus
Värv Valge / kristallsinine luuk
Kaal 83 kg
Mõõtmed (K x L x S) 85 x 60 x 60 cm