Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Pesumasin WHIRLPOOL TDLRB 7222BS EU/N

 

Kaubamärk: WHIRLPOOL
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
399,90 €
Transport 10 tööpäeva

6th SENSE tehnoloogia

Avastage perfektne hooldus. 6th SENSE intelligentsed andurid kohandavad ressursside kasutust vastavalt masinasse pandud pesu kogusele ja tüübile, tagades nii kuni 50%-lise* energia-, vee- ja ajasäästu. (*Võrdlus maksimaalse pesukoguse ja 1 kg pesukoguse vahel 6th SENSE funktsiooniga pesumasinal Cotton 60° programmi kasutades.) 

ZEN tehnoloogia

Nautige vaikust. Uuenduslik ZEN tehnoloogia asendab traditsioonilise rihmajami suure suutlikkusega veomootoriga, mis paneb trumli vahetult pöörlema. See tähendab väiksemat vibratsiooni ja tsentrifuugimiskiirust ning tavalisest suuremat rahu ja vaikust.

FreshCare

Värske, kuiv pesu. FreshCare funktsioon aktiveerib pärast tsükli lõppu trumli õrna liikumise, et riided püsiks värsked, kuivad ja teie jaoks valmis.

Colours 15°

Madalad temperatuurid, laitmatu kaitse. Colour 15° funktsioon tagab teie värvilisele pesule laitmatu pesutulemuse ülima hoolega.

Sujuvalt avanev luuk

Lihtne täitmine ja tühjendamine. Whirlpooli pesumasina sujuvalt avanev luuk muudab pesu masinasse paneku ja masinast välja võtmise lihtsamaks kui kunagi varem.

Trummel üles

Lihtne tühjendamine. Drum Up funktsioon tõstab tsükli lõpus trumli automaatselt üles, et pesumasinast oleks pesu lihtne välja võtta.        

Tüüp Pealtlaetav pesumasin
Mootori tüüp otseajamiga mootor
Pesukogus (kg) 7 kg
Energiaklass E
Tsentrifuug (p/min) 1200
Tsentrifuugiklass B
Müra tsentrifuugimisel 72 dB
Pesutulemus A
Paigaldusmeetod Vabaltseisev
Jääkaja näit Jah
Trumli maht (l) 42 L
Kaaluautomaatika Jah
Vahuandur Jah
Ülevooluandur Jah
Viitstart Jah
Värv Valge
Kaal 56 kg
Mõõtmed (K x L x S) 90 x 40 x 60 cm

Vali toote juurde lisagarantii ja naudi muretut kolme lisa-aastat garantiiaega (lisaks tavalisele 2 aasta pikkusele garantiile), mille kestel saad toote võimaliku remondi ajaks asendustoote ning remonditava toote tasuta transportimise Eesti piires (v.a.väikesaartele) remonti ja tagasi.
Pane garantii ostukorvi