Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Põrandapesur KÄRCHER FC 7, juhtmevaba

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
529,90 €
Transport 10 tööpäeva

Juhtmevaba põrandapesumasin FC 7 eemaldab põrandalt ühe liigutusega igat tüüpi kuiva ja märja tavapärase mustuse. Enam ei pea te enne põranda pesemist seda tolmuimejaga puhastama, mistõttu võtab koristamine poole vähem aega**. Masina üksteisele vastu pöörleva nelja rulliku tehnoloogia võimaldab koristada kiiresti ja efektiivselt, eemaldades kõik mustuse lihtsalt sujuvalt üle põranda libisedes. Tänu karvafiltrile korjab masin põrandalt ka kõik karvad. Põrandad on kuni 20% puhtamad kui tavalise mopiga pestes* – ja seda kuni servadeni välja. Enam ei pea te ka ämbrit endaga kaasa vedama, kuna masinal on eraldi paagid puhta ja musta vee jaoks. Lisaks ei puutu kasutaja ka tolmuga kokku, kuna rullikuid niisutatakse pidevalt puhta veega ning must vesi suunatakse otse musta vee paaki. Vee hulka ja rullide pöörlemiskiirust saab vastavalt puhastatavale põrandale kaheastmeliselt reguleerida. Seadmel on ka turbofunktsioon eriti tõrksa mustuse eemaldamiseks. Aku võimaldab töötada umbes 45 minutit, mis on piisav, et puhastada umbes 135 m² suurune pind. Masingaga saab puhastada kõiki kõvasid põrandapindu (plaadid, parkett, laminaat, PVC, vinüül).

*Võrreldes tavalise riidest kattega mopiga saavutas Kärcheri põrandapesur puhastamistesti kategoorias kuni 20% paremad puhastustulemused. Võrdlus on tehtud keskmiste tulemustega puhastuse efektiivsuses, mustuse üleskorjamises ja servade puhastamisel.
**Kärcheri põrandapesur FC 7 Cordless vähendab koristamisele kuluvat aega kuni 50%, kuna tavapärane kodumajapidamistes olev mustus eemaldatakse kõvadelt põrandapindadelt ühe liigutusega, kaotades vajaduse põrandat enne pesemist tolmuimejaga puhastada.

 

Omadused 

 Juhtmevaba FC 7: Kõik-ühes: eemaldab igat tüüpi kuiva ja märja mustuse vaid ühe liigutusega.

Kõik-ühes: eemaldab igat tüüpi kuiva ja märja mustuse vaid ühe liigutusega

50% ajasäästlikum**: nelja rullikuga tehnoloogia võimaldab põrandapesu ilma et põrand oleks eelnevalt vaja tolmuimejaga puhastada. Integreeritud karvafilter võimaldab pindadelt optimaalselt eemaldada ka karvad. Puhastab kuni äärteni välja.
 Juhtmevaba FC 7: Tulemus on 20%* puhtam kui moppi kasutades ja tööprotsess palju mugavam

Tulemus on 20%* puhtam kui moppi kasutades ja tööprotsess palju mugavam

Kahe paagiga süsteem: pesurullide pidev niisutus puhta veega, samas kui must pesuvesi suunatakse musta vee paaki. Vaevatu puhastus: ei mingit rasket pesuvee ämbrit, põrandalapi käsitsi välja väänamist ega küürimist. Pesurullid on masinpestavad 60 °C juures.
 Juhtmevaba FC 7: Kaks erinevat puhastusrežiimi ja turborežiim

Kaks erinevat puhastusrežiimi ja turborežiim

Rullikute pöörlemiskiirust ja kasutatavat veekogust saab sõltuvalt mustuse ja põranda tüübist reguleerida. Täiendav turbofunktsioon aitab eemaldada ka kõige tõrksama mustuse. Sobib kõikidele kõvadele põrandatele, sh parketile, laminaadile, kivile, keraamilistele plaatidele, PVC-le ja vinüülile. Madal jääkniiskuse tase tähendab seda, et põrandatel saab uuesti kõndida umbes 2 minuti pärast                                     
Kirjeldus pesur parkettidele ja kõvadele põrandatele
Toide Akutoide
Veepaagi maht 400 / 200 ml
Pesemisfunktsioon Jah
Eriomadused reguleeritav vee kogus ja harjade pöörlemine, 2 paagiga süsteem
Aku tüüp Liitium-ioonaku
Aku pinge 25 V
Aku kestvus 45 min
Laadimisaeg 4 h
Komplektis 2 paari universaalrulle, universaalne põrandapesuvahend RM 536 30 ml, puhastus- ja parkimisalus, akulaadija
Värv Valge / kollane
Kaal 4,3 kg
Mõõtmed 121 x 31 x 23 cm