Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Põrandapesur KÄRCHER FC7 Premium

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
559,90 €
Transport 10 tööpäeva

Enam kunagi ei pea te enne põranda pesemist seda tolmuimejaga puhastama! Tänu üksteisele vastu pöörleva nelja rulliku tehnoloogiale eemaldab juhtmevaba põrandapesumasin FC 7 Premium kiiresti ja vaevata kõikidelt kõvadelt põrandapindadelt tavalise märja ja kuiva mustuse. Turbofunktsiooniga saab eemaldada ka väga tõrksa mustuse – ja seda kuni servadeni välja. Tänu karvafiltrile korjab masin põrandalt ka kõik karvad. Tavaliste koristusmeetoditega võrreldes saate nii säästa 50%** aega ja saavutate umbes 20% paremad puhastustulemused kui tavalise mopiga*. Kuna seadme tarnekomplekti kuulub ka 500 ml universaalne puhastusvahend ja 30 ml kivipindade puhastusvahend ning varukomplekt kivipindade puhastamise rullikuid, saate oma kodu sügavpuhastusega kohe algust teha. 45-minutilise tööajaga võimas aku suudab puhastada kuni 135 m² kõvasid põrandapindu ja pragusid. Pimedates nurkades ja niššides valgustavad seadme LED-tuled puhastatavat pinda nii hästi, et ka kõige väiksem mustus ei jää märkamata. Seadme poolt kasutatavat veehulka ja automaatselt niiskuvate rullide pöörlemiskiirust saab kaheastmeliselt reguleerida, et puhastada erinevat tüüpi põrandapindu. Lisaks ei ole kasutajal vaja vedada kaasas ämbreid, kuna seadmel on eraldi puhta ja musta vee paak.

Omadused

 Juhtmevaba FC 7 Premium: Kõik-ühes: eemaldab igat tüüpi kuiva ja märja mustuse vaid ühe liigutusega.

Kõik-ühes: eemaldab igat tüüpi kuiva ja märja mustuse vaid ühe liigutusega.

50% ajasäästlikum**: nelja rullikuga tehnoloogia võimaldab põrandapesu ilma et põrand oleks eelnevalt vaja tolmuimejaga puhastada. Integreeritud karvafilter võimaldab pindadelt optimaalselt eemaldada ka karvad. Puhastab kuni äärteni välja.
 Juhtmevaba FC 7 Premium: Tulemus on 20%* puhtam kui moppi kasutades ja tööprotsess palju mugavam

Tulemus on 20%* puhtam kui moppi kasutades ja tööprotsess palju mugavam

Kahe paagiga süsteem: pesurullide pidev niisutus puhta veega, samas kui must pesuvesi suunatakse musta vee paaki. Vaevatu puhastus: ei mingit rasket pesuvee ämbrit, põrandalapi käsitsi välja väänamist ega küürimist. Pesurullid on masinpestavad 60 °C juures.
 Juhtmevaba FC 7 Premium: Eraldiseisev ja lihtsasti manööverdatav

Eraldiseisev ja lihtsasti manööverdatav

Mugav hoiustada tööpauside ajal: masin seisab ise püsti. Hõlbus puhastamine mööbli alt ja esemete ümber. Üksteisele vastu pöörlevad neli rullikut tagavad sujuva ja vaevatu libisemise üle põranda.                                     
Toide Akutoide
Eriomadused 2 paagi süsteem, LED tulega põrandaotsak
Aku tüüp Liitium-ioonaku 25 V
Aku kestvus 45 min
Komplektis 2+2 rulli, 500 ml univ.- ja 30 ml kivipuhastusainet, laadija, seisualus
Värv Valge
Kaal 4,3 kg
Mõõtmed 310 x 230 x 1210 mm