Printer SAMSUNG C480W MFP

Naudi lihtsat ja kiiret printimist

 

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-3
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
259,90 €
Transport 1-3 tööpäeva Vaata saadavust EXPERTi kauplustes
Pealadu Tellimisel
Tallinn Järve Keskus Laos
Tallinn Magistrali Keskus Laos
Jõhvi Kaubanduskeskus Laos
Kohtla-Järve Laos
Pärnu Kaubamajakas Laos
Rakvere Põhjakeskus Laos
Rapla Rappeli Keskus Laos
Viljandi Uku Keskus Laos
TARTU Laos
EPOOD Tellimisel

Lihtne printeri installeerimine

Naudi lihtsat ja kiiret printeri installeerimist ilma USB-ühenduseta. SPSI (Samsung Printer S/W Installer) valib automaatselt operatsioonisüsteemi ja installeerib draiverid ilma CD-ta.

Lihtsalt puuduta ja prindi mobiilist

Mobiiliga printimine ei saa enam lihtsamaks muutuda tänu arenenud NFC-tehnoloogiale. Lihtsalt aseta NFC-toega seade vastu printerit ja installeeri automaatselt Samsungi tasuta rakendus Mobile Print, kui seda pole juba tehtud, ning seejärel tekib seadmete vahel ühendus automaatselt.

Toetab erinevaid mobiilseadmeid

Funktsionaalne ajakohane printer, mis arvestab erinevate vajaduste ja seadmetega. Xpress C430W ühildub intuitiivse Mobile Printi rakendusega iOS®, Android™, Microsoft® Windows® mobiilides ja Amazon Kindle‘is.

Erinevad viisid printimiseks

Muuda printimine lihtsaks ja mugavaks, kus iganes sa ka ei oleks. Samsung Xpress C430W toetab mitmeid erinevaid mobiilse printimise rakendusi nagu Samsung Mobile Print™, Samsung Cloud Print™, Google Print™ ja Airprint.

Eriti kauakestev tooner

Tee vähemaga rohkem. Xpress C430W tooneri tootlus on kuni 1500 lehekülge, mis aitab suurendada jõudlust, vähendades samas kulusid.

Keskkonnasäästlikud printimislahendused

Optimeeri printimist energiakulu vähendavate ökoomadustega, mis aitavad vältida tarbetut energiakulu. Omaduste hulka kuuluvad One Touch Eco nupp, mis viib printeri säästlikule režiimile ja Samsungi Easy Eco Driver, mis võimaldab eemaldada pilte ja teksti, muutes need bittrasterist sketšiks.

Iga väljatrükk on selge ja kvaliteetne

Samsungi ReCP (Rendering Engine for Clear Page) tehnoloogia lubab toota professionaalse kvaliteediga selgeid pilte ja teravaid tekste, samal ajal kui Smart CMS (Smart Colour Management System) parandab mobiilse printimise kvaliteeti tänu automaatsele kujutise kohandamise funktsioonile, mis muudab pildi teravamaks ja eemaldab valged tühimikud.

Rohkem võimsust suuremaks tootlikkuseks

Samsung Xpress C430W täiustatud 400 Mhz protsessor tagab kiiremad tulemused just siis, kui seda vajad, samas kui printimiskiirus 18 lk/min võimaldab tähtaegadest kinni pidada ka mahuka printimistöö puhul.

Trükitehnoloogia Laser
Formaat A4
Printimisresolutsioon 2400 x 600 dpi
Värviline trükk Jah
Värvitrüki kiirus 4 lk/min
Must-valge trüki kiirus 18 lk/min
Kahepoolne print Käsitsi
Võrgutugi Jah
WiFi Jah
Fotoprint Ei
Paberisöötja maht 150 lehte
Töökoormus 20000 lk
Garantii 24 kuud