Printer SAMSUNG Xpress M2026W

Laserprinter A4
1200 x 1200 dpi
20 lk/min, USB 2.0

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
84,90 €

Samsung Xpress M2026W

Tutvustame uut viisi mobiiliseadmega printimiseks.

Printer, mis muudab nutitelefonid veelgi nutikamaks

Samsung Xpress M2026W printeriga saate printida juhtmevabalt ja jagada vaeva nägemata. Tänu täiustatud NFC-tehnoloogiale, Wi-Fi Directile, Google'i pilveprintimisele ja võimsale ühilduvusele on selleks vaja vaid üht puudutust. Printige puudutusega! Lihtsalt puudutage mobiiliseadmega Samsung Xpressi M2020W-seeria seadet ja printige peaaegu mis tahes sisu.
 

Printer, mis muudab nutitelefonid veelgi nutikamaks

Printige juhtmevabalt, jagage millal tahes Google'i pilvprintimine töötab nutitelefonides, tahvelarvutites, personaalarvutis Google Chromebooks, lauaarvutites ja teistes veebiühendusega seadmetes.
 

Printer, mis muudab nutitelefonid veelgi nutikamaks

Google'i pilvprintimine kõikjal. Google'i pilvprintimine töötab nutitelefonides, tahvelarvutites, Google Chrome Bookis, laua- ja sülearvutites ning muudes veebiga ühendatud seadmetes.
 

Kasutajasõbralik

Lihtsaks ja intuitiivseks kasutamiseks mõeldud M2026W säästab teie väärtuslikku aega ja jõupingutusi. Ühe puudutuse WPS-nupp. Looge kiire ja turvaline ühendus juhtmevaba võrguga, puudutades WPSi (Wi-Fi Protected Setup) kaudu vaid ühte nuppu.

Kiire printimine

Kiirem printimine tähendab kiiremat töövoogu. 400 MHz protsessori ja 128 MB mäluga varustatud M2026W prindib 20 lk minutis.

Suurepärase kvaliteediga tekst ja kujutised sinu dokumentide jaoks

M2026W prindib ja skaneerib teie teksti ja kujutised suurepärase kvaliteediga. 1200 x 1200 dpi saavutamiseks muudetakse punktide suurust ja nende asukohta. See tähendab, et saate printida palju detailsemalt ning tulemuseks on sujuvamad ja teravamad kujutised. Nautige kvaliteetseid väljatrükke. Samsungi ainulaadne ReCP-tehnoloogia (Rendering Engine for Clean Page) parandab teie värvitrükkide üldist kvaliteeti
 

Easy Eco Driver

Samsungi Easy Eco Driver säästab printeri toonerit kuni 20 protsenti. Peale selle aitab kasulik tarkvara vähendada paberi- ja energiakulu, andes kasutajatele võimaluse eemaldada ebavajalikku teksti ja kujutisi, muutes need rasterist visandiks. Buyers Laboratory (BLI) omistas Easy Eco Driverile 2012. aasta silmapaistva saavutuse auhinna.

Lihtsa lahenduse tugi

Printer pakub ka tarkvaratuge, mis muudab kontrolli parima printimiskvaliteedi saavutamise üle lihtsamaks kui kunagi varem. Lihtsa printimise haldur. Easy Printer Manager aitab teil hõlpsasti eemalt seadeid juhtida ja seadme olekut jälgida.
 

Ergonoomiline kujundus

Ärge kartke, et printer kogu vaba ruumi hõivab. Tänu kompaktsele ja maitsekale kujundusele on see meeldiv koostööpartner. Väike põhja pindala. Põhja pindala vaid 33,2 x 21,5 cm. Väikseim laserprinter Samsungilt. Ergonoomiline kujundus. Printeri eebenipruuni ja jäähalli karva ergonoomiline disain loob moodsa ja elegantse töökeskkonna.
 
 

 

 

 

 

 

Fotoprint Ei
Kahepoolne print Ei
Must-valge trüki kiirus kuni 20 lk/min
Paberisöötja maht 150 lehte
Printimisresolutsioon 1200 x 1200 dpi
Töökoormus 10000 lk
Trükitehnoloogia Laser
Värvitrüki kiirus -
Võrgutugi Ei
Värviline trükk Ei
WiFi Jah