Puldiga juhitav robot Robert

Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-3
69,90 €
Tavahind:89,90 € -22%
Transport 1-3 tööpäeva

Robot liigub nii edasi kui ka tagasi, keerab pead ja isegi tantsib. Robotil on nii palju erinevaid funktsioone, et põnev ja lõbus ajaviide on garanteeritud. 43 eestikeelset lauset, erinevad emotsioonid ja näoilmed. Robot ise on sisseehitatud taaslaetava akuga, mida saab näiteks laadida USB-kaabliga. Roboti funktsioonide täielikuks kasutamiseks on vaja anda robotile vett. Vesi tuleks valada roboti taga asuvasse paaki. NB! kasutada tuleb ainult tavalist vett, mitte mineraalvett! Vett tuleb kallata lehtri abiga, olla ettevaatlik, et vesi ei läheks roboti peale. Vee tase ei tohiks langeda minimaalsest tasemest, mis on märgitud paagil punktiirjoonega. Roboti esiosa ees on nupp, mis käivitab roboti. Peale roboti sisselülitamist lülitub sisse ka LED-valgustus. Valguse muutumine väljendab suurepäraselt roboti emotsioone ja ilmeid. Robot tervitab teid lahkelt ja vahva mänguaeg võib alata. Komplekti kuulub kaugjuhtimispult.

Roboti funktsioonid: kõnnib, muudab suunda, pöörab pead paremale ja vasakule, tantsib, räägib roboti keelt, reageerib plaksutusele.

Tehnilised andmed: töötab 3.7V Li akuga, laadimisaeg umbes 4 tundi, kaugjuhtimispuldiga saab juhtida kuni 10 m raadiuses, roboti mõõdud u.: 38 x14 x 12 cm, roboti kaal: 0,7 kg

Toide Akutoide
Kirjeldus Interaktiivne mängurobot
Komplektis pult