Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO 950 & aknarobot WINBOT W880

Toodete tarneaeg on 2-3 tööpäeva!

Kaubamärk: ECOVACS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
599,90 €
Tavahind: 799,90 € - 25%

Robottolmuimeja Ecovacs Deebot Ozmo 950 ja Winbot W880 aknapesurobot ühe ostuna!

 

Nutikas robottolmuimeja Deebot Ozmo 950 hoiab igas suuruses põrandad puhtana. Intensiivne ja põhjalik puhastus terve põranda ulatuses. Kauem kestev aku ja esmaklassiline navigeerimistehnoloogia võimaldavad põrandakoristuse täielikult roboti hooleks jätta. 

- Töötab WiFi võrgu kaudu (2,4 GHz sagedusalas), juhituna Ecovacs Home rakendusest
- Tuvastab automaatselt vaibad
- Uuendatud Smart Navi 3.0™ laserkaardistus ja navigatsioon. Robot teeb kindlaks, kus on juba käinud ning kus veel on vaja koristada
- OZMO™ märja lapiga koristamise tehnoloogia (ilma vibratsioonita)
- 5200 m(A)h aku
- Kõrgus 9,3 cm, väga hästi manööverdav seade 
 

WINBOT aknapesurobot lihtsustab aknapesu lausa uskumatult, kuna suudab liikuda kohtadesse, kuhu inimene ei ulatu. Aknapesurobot loob süstemaatilise liikumisteekonna ja puhastab akna põhjalikult.  Olgu siis tegemist raamis või raamivaba klaasiga, tuvastab Winbot ääred automaatselt ega liigu üle ääre. See on eriti mugav, kui puhastatakse peegleid või klaasist balustraadi. 

WINBOT siirdub puhastamise lõpus alati tagasi alguspunkti, et roboti kättesaamine ja pesu lõpetamine oleks turvaline ja mugav. 

Puhastamisprotsessi käigus teostab WINBOT 4 põhjalikku tööetappi. Eriti põhjalikku puhastust vajava pinna puhul saab valida Deep Clean režiimi, mille puhul robot liigub mitmeid kordi üle sama koha, et tulemuseks oleks poleeritud ja puhas pind.  Puhastusprotsessi neli staadiumi on pühkimine, küürimine, veelkord küürimine ja pühkimine. Režiimis Spot Mode pöörab aknapesurobot põhjalikku tähelepanu kohtadele, mis vajavad tugevamat puhastust. 

WINBOT aknapesurobot kinnitub aknale tugeva imisüsteemiga. Isegi voolukatkestuse korral pole ohtu roboti allakukkumiseks, sest seesmine varuaku hoiab imisüsteemi töös. Lisaks on robot ühendatud tugevast kummist lõa vahendusel turva-iminapaga, seega: isegi kui robot klaasi küljest mingil põhjusel irdub, hoiab lõõg robotit kukkumast. 

WINBOT aknapesurobot on hõlpsasti kasutatav tänu selle nutikale juhtimissüsteemile ja kaasasolevale juhtpuldile. Vaid nupu vajutusel saab roboti käivitada, peatada ning muuta selle liikumissuunda. Lisaks kõigele ei pea seisma roboti juures ja seda jälgima - robot annab häälteadete vahendusel infot oma tööst. Nõnda võite samaaegselt keskenduda muudele tegevustele, kuni aknad saavad säravalt puhtaks.

 

Kirjeldus Robottolmuimeja + aknapesuroboti komplekt