Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO N8

Kaubamärk: ECOVACS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
399,90 €

Põrandapuhastusrobot täpse kaardistamise ja navigeerimistehnoloogiaga (TrueMapping 1.0), OZMO™ veepaagi ja tugevama imemisvõimega (võrreldes O950-ga).

DEEBOT N8 on robotfunktsiooniga tolmuimeja, mis kasutab OZMO™ tehnoloogiat põranda samaaegseks tolmuimemiseks ja moppimiseks. Uusima TrueMapping tehnoloogia abil saab see luua oma ümbrusest üksikasjaliku ja täpse kaardi.*

Seade pakub põhjalikumaid puhastustulemusi** koos vaiba tuvastamisega, et suurendada vaiba imemisvõimsust ilma seda moppimata. Nutika kodu seadme ühilduvus muudab roboti juhtimise veelgi mugavamaks. Automaatset tühjendamise jaama on võimalik eraldi juurde osta. Seda on saadaval nii elegantse Space Grey või Pearl White värvitooniga.

Robottolmuimeja ja -mopina, on DEEBOT N8 ideaalne lahendus erinevatele põrandatele, nagu näiteks vaibad, laminaat, PVC, parkett või plaadid. Lemmikloomaomanike jaoks, on DEEBOT N8 robottolmuimeja ka praktiline lahendus kassi või koera karvade hügieeniliseks tolmuimemiseks.

* Salvestada saab kuni kahte kaarti
** Võrreldes DEEBOT OZMO 950-ga

Ühildub automaatse tühjendamise jaamaga

DEEBOT N8-t saab kombineerida automaatse tühjendamise jaamaga.
- 2,5 l mahutavusega ühekordselt kasutatav tolmukott sisaldab looduslikku ja keskkonnasõbralikku paberist käepidet.
- Seda tolmukotti on lihtne paigaldada ja seda tuleb vahetada kuni iga 30 päeva tagant.
 Automaatset tühjendusjaama on võimalik eraldi juurde osta. Seda on saadaval nii elegantse Space Grey või Pearl White värvitooniga. Kasutajasõbralik juhtimine ECOVACS HOME rakenduse kaudu tagab samuti  meeldiva põhjaliku puhastuskogemuse.

Ühekordselt kasutatav tolmukott on valmistatud looduslikust ja keskkonnasõbralikust materjalist.
 2,5-liitrine mahutavus hoiab kuni 30 päeva jagu tolmu ja mustust, mis võimaldab teil mitmeid nädalaid järjest puhtast majast rõõmu tunda.

ECOVACS Home rakenduses  saate igal ajal hõlpsasti deaktiveerida tolmukoti automaatse tühjendamise funktsiooni.
Lisaks annab teie DEEBOT teile häälsõnumi abil teada, kui automaatne tühjendusjaam tööle hakkab.

Ühildub nutikodu seadmetega – puhastamisprotsessi mugavaks juhtimiseks

 Google Home või Amazon Echo kasutajana saate oma nutikodu seadmed ühendada  DEEBOT N8-ga ja lihtsalt öelda, millal ja kuidas see puhastama peaks hakkama.

OTA

Automaatsed uuendused:  Intelligentne N8 haldab oma uuendusi “Over-The-Air” tehnoloogia abil. Uuendage lihtsalt oma rakendust, et teie roboti funktsioone  automaatselt optimeerida ja täiendada.

Automaatne laadimisfunktsioon

Ärge kunagi muretsege oma DEEBOT-i aku oleku pärast: Niipea, kui on vaja laadida, naaseb robottolmuimeja automaatselt dokkimisjaama ja alustab laadimisprotsessi.

Pidev puhastamine

Isegi pikad puhastusteed pole N8 jaoks probleemiks. Kui aku on tühi, naaseb robottolmuimeja automaatselt dokkimisjaama. Niipea, kui on täielikult laetud, jätkab seade põranda puhastamist sealt, kus see pooleli jäi. Seega tagab DEEBOT sujuva ja põhjaliku puhastuse.

Usaldusväärselt planeeritud puhastamine

Naudi iga päev oma puhast kodu! Planeerige oma eemaloleku ajal oma DEEBOT-i puhastamisülesandeid ja laske robotil ülejäänud asjadega tegeleda.

Treppide ohutustehnoloogia

Treppe pole vaja karta: Meie N8 on varustatud spetsiaalsete anduritega kukkumise vältimiseks. See tuvastab aegsasti langused, nagu näiteks trepiastmed, ja naaseb puhastamise jätkamiseks ohutusse kohta.

Suure efektiivsusega filter

Saate rahulikult hingata, samal ajal kui robot tolmu imeb. Kõrge efektiivsusega filter DEEBOT N8-l vähendab tolmu imemise ajal õhus leiduvaid allergeene.

Häälteated

Alati uuendatud! Teie robottolmuimeja teavitab teid praegusest tegevusest ning pakub teile reaalajas usaldusväärseid värskendusi.

Kokkupõrkevastane süsteem

Võite olla kindel, et teie mööblit hoitakse automaatse põrandapuhastusprotsessi ajal ohutult. Oma kokkupõrkevastaste andurite ja pehmete kaitseraudadega on DEEBOT täiuslikult varustatud takistuste nutikaks mööda liikumiseks ja teie sisustuse kaitsmiseks.

 

Kirjeldus Robottolmuimeja kuiv- ja märgpuhastuseks
Tolmukogumissüsteem Konteiner
Tolmukoti/-anuma maht (l) - / 0,42 L
Aku tüüp Liitium-ioonaku
Aku kestvus 110 min
Laadimisaeg 4 h
Väljalaskefilter HEPA, kolmeosaline filtrisüsteem
Müratase (dB) 70 dB
Eriomadused ühildub automaatse tühjendusjaamaga (ei kuulu komplekti)
Komplektis laadija, veepaak, 10 lappi, külgharjad, filter
Värv Valge
Kaal 3,6 kg
Mõõtmed (K x L x S) 9,36 x 35,3 x 35,3 cm