Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO N8 Pro +

Kaubamärk: ECOVACS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
699,90 €

Põrandapuhastusrobot koos tipptasemel takistuste tuvastamise tehnoloogiaga (TrueDetect 1.0), täpse ja uuendusliku navigeerimistehnoloogiaga (TrueMapping 1.0), OZMO™ veepaagiga, tugevama imemisvõimega (võrreldes O950-ga) ja automaatse tühjendamise jaamaga.

DEEBOT N8 PRO+ on robottolmuimeja, mis kasutab OZMO™ tehnoloogiat põranda samaaegseks tolmuimemiseks ja moppimiseks. Uusima TrueMapping tehnoloogia abil saab see luua teie põrandatest üksikasjaliku ja täpse kaardi.*
Koos TrueDetect 3D tehnoloogiaga minimeeritakse takistustesse kinni jäämise oht. See muudab DEEBOT-i mugavaks ja intelligentseks lahenduseks teie põranda puhastamisel.

Moppimisfunktsiooniga robottolmuimeja pakub võimsamat puhastamise kogemust** koos vaipade tuvastamisega, et puhastamine oleks tõhusam ja välditaks vaipade juhuslikku moppimist. Kõiki põrandatüüpe, näiteks vaipu, laminaati, PVC-d, parketti või plaate imetakse või mopitakse seega tolmuimejaga optimaalselt.

Majapidamistes, kus on karva ajavaid lemmikloomi, tuleb robottolmuimeja ja -mopi võimas imemine ning täpne puhastamine eriti kasuks võrreldes tavaliste tolmuimejatega.

Nutikodu seadmete ühilduvus muudab DEEBOT-i juhtimise veelgi mugavamaks.

DEEBOT N8 PRO+ pakendis on ka automaatne tühjendusjaam, mis tühjendab teie robottolmuimeja ise ja säästab teid tolmuanuma tühjendamisest kuni 30 päeva.

* Salvestada saab kuni kahte kaarti
** Võrreldes DEEBOT OZMO 950-ga

Ühildub automaatse tühjendamise jaamaga

Tühjendage tolmumahuti automaatselt – naudite puhast maja mitmete nädalate kaupa

DEEBOT N8 PRO + abil tolmuimemisel on mitmeid eeliseid:

- Varustatud automaatse tühjendusjaamaga.
- Automaatset tühjendusjaama on saadaval elegantses Space Grey või Pearl White värvitoonis.
- Tühjendusjaama 2,5 l mahutavusega ühekordselt kasutatav tolmukott sisaldab looduslikku ja keskkonnasõbralikku paberist käepidet.
- Seda tolmukotti on lihtne paigaldada ja seda tuleb vahetada kuni iga 30 päeva tagant.
- ECOVACS HOME rakendus hõlbustab robottolmuimeja kasutamist.

Ühekordselt kasutatav tolmukott on valmistatud looduslikust ja keskkonnasõbralikust materjalist ning seda on väga lihtne paigaldada ja asendada.

 2,5 l mahutavus mahutab tolmu ja lemmikloomade karvu kuni 30 päeva. Tolmumahutit pole vaja enam sageli tühjendada, mistõttu on robottolmuimeja töötamine mitu nädalat hooldusvaba.

Lisaks elegantsele Pearl White värvusega  automaatsele tühjendusjaamale saab eraldi osta ka Space Grey värvi versiooni. See ei ole mõeldud ainult konkreetse DEEBOT mudeli jaoks ja sobib seetõttu ka T8 seeria ja N8 seeriaga.

Automaatset tühjendusjaama saab mugavalt juhtida ECOVACS Home rakenduse kaudu nutiseadmest. Vajadusel saate tolmumahuti automaatse tühjendamise igal ajal välja lülitada.

Lisaks annab teie DEEBOT teile häälsõnumi abil teada, kui automaatne tühjendusjaam tööle hakkab.

TrueDetect 3D tehnoloogia - väldib kokkupõrkeid ja millegi taha takerdumisi

Reaalajas 3D takistuste tuvastamise tehnoloogia ja kokkupõrgete vältimise süsteem töötavad struktureeritud valguse põhimõttel ja 3D-skaneerimise algoritmil, mida kasutatakse kogu maailmas tänapäeval näiteks näotuvastuses ja mobiilsetes maksetehingutes. See võimaldab DEEBOT N8 PRO-l vabalt liikuda, minimeerides tolmuimeja kokkupõrke tõenäosust õrnade esemetega.

DEEBOT N8 PRO + suudab oma teel olevaid objekte tuvastada 4,5–30 cm kauguselt. Robotolmuimeja tuvastab ka vaid ühe millimeetri suuruseid esemeid, näiteks peenikesi kaableid või muid väikesi detaile. Samuti tuvastatakse kingad ja tekstiilid, et minimeerida robottolmuimeja kinnijäämise riski.

DEEBOT N8 PRO + suudab vaevata ületada takistusi, näiteks ukseläved ja kuni 2 cm kõrgused astmed. TrueDetect 3D tehnoloogia võimaldab robottolmuimejal täpselt tuvastada kuni 6 cm kõrguseid astmeid ja takistab robotil trepist alla kukkumist.

Kui robottolmuimeja läheneb tumeda pinnaga esemele või mööbliesemele, aeglustub roboti liikumine automaatselt. DEEBOT N8 PRO + suudab ka tumedaid vaipu astmetest eristada.

Suur puhastusjõudlus ja tugev tolmueemaldamine ka vaipadel

Tänu innovaatilisele materjalile ja imusüsteemi kujundusele optimeerib uuenduslik rõhu säilitamise süsteem roboti efektiivsust ja tagab tugeva puhastuse. Robot jääb siiski töötades hämmastavalt vaikseks. Imuvõimsus on tõstetud kuni 2600 Pa ja puhastustõhusust 73 protsenti*.

Koos uusima väleda harja ja režiimiga Max+* vabastatakse vaipadest sinna kinni tolm ja see eemaldatakse põhjalikult. See teeb N8-st ideaalse robottolmuimeja igasse koju, kus on lemmikloomi ja erinevad põrandad vajavad sagedat ja põhjalikku puhastust. Uuendusliku ja optimeeritud harjakujunduse tõttu suudab DEEBOT N8 PRO + tolmu või lemmikloomade karvu  eemaldada isegi sügavatest piludest.

* Võrreldes OZMO 950-ga

* Max+ režiimi kasutatakse siis, kui soovite eriti põhjalikku ja sügavat puhastamist, nt. vaipadel. See režiim suurendab imuvõimsust kuni 2600 Pa võrra, et toime tulla ka kõige nõudlikumate ülesannetega. 

TrueMapping tehnoloogia - puhastustee täpne planeerimine

Tehnoloogilise teerajajana tõi ECOVACS esimesena kodumajapidamises kasutatavate robotite valdkonnas turule  laserpõhise kaardistamis- ja navigatsioonitehnoloogia, mis on tuntud kui TrueMapping.

Mõne sekundi jooksul kasutab DEEBOT N8 PRO + tehnoloogiat selle ümbruse kaardi loomiseks ja kodus turvaliseks liikumiseks. See usaldusväärne navigatsioonikontseptsioon võimaldab teie põrandaid tõhusalt ja põhjalikult puhastada.

dToF (ehk otsene lennu aeg) laserskaneerimine on lennundustööstuses kasutatav tuvastustehnoloogia. See võimaldab DEEBOT N8 PRO + -l skaneerida ja kaardistada ümbrust veelgi kiiremini ja täpsemalt ning kavandada tõhusa puhastustee.

Sellest paremast jõudlusest ja üksikasjalikumast kaardistamisest on kodu puhastamisel abi suurtes ruumides.

OZMO™ moppimise tehnoloogia - tolmu imemine ja moppimine ühes

OZMO™ moppimissüsteemiga saab DEEBOT N8 PRO + üheaegselt tolmu imeda ja moppida.  Uuenduslik tehnoloogia võimaldab teil seada neli niiskustaset vastavalt erinevatele vajadustele ja põrandatüüpidele, nagu näiteks laminaat, puitpõrandad või plaadid – mugavalt rakenduse kaudu. Veepaak on ette nähtud suurte alade jaoks, nii et te ei pea puhastamist katkestama, et paaki uuesti veega täita. Tänu vaipade tuvastamise funktsioonile tuvastab  DEEBOT N8 PRO + vaibad  koheselt ja reageerib vastavalt, suurendades imemist ja vältides seda piirkonda moppimisel.

Uuendusliku elektroonilise veepumba ja veemahuti OZMO™ abil mopib ja imeb robot  korraga, jättes teie põranda laitmatult puhtaks.

Tänu suurele OZMO™ veepaagile ei pea te veega uuesti täitmise jaoks puhastamisprotsessi peatama. Sellel on ka andurid, mis lülituvad automaatselt moppimisrežiimile või lõpetavad kanga niisutamise, võimaldades sel kohaneda iga puhastussituatsiooniga. Eriti praktiline on võimalus veevoolukiirust rakenduse kaudu vastavalt vajadusele kohandada, samal ajal kui  DEEBOT N8 PRO + hoolitseb moppimise eest.

 DEEBOT N8 PRO reageerib nutikalt põrandatüüpide muutumisel, näiteks üleminekul kõvale põrandale (laminaat, plaadid, jne) või vaibale.  Robottolmuimeja tuvastab vaibad reaalajas ja reageerib vastavalt praegusele puhastusülesandele: imemist suurendatakse ja vaiba pind jääb moppimisprotsessist välja. Puhastusrežiim on seega ideaalselt kohandatud igale põrandatüübile.

Rakenduse kaudu juhtimine - puhastage oma kodu igal ajal ja igalt poolt

 Rakenduse abil saate oma robotit mugavalt igas olukorras juhtida ja planeerida puhastamise aeg või kontrollida puhastamise praegust olekut. Üheaegselt saab salvestada kuni kaks kaarti ja neid saab individuaalselt kohandada – selliste funktsioonidega nagu näiteks Virtual Boundary™, mis piirab robottolmuimeja tööpiirkonda – või saab määrata teatud alad üksikute puhastustoimingute jaoks.

Ühildub nutikodu seadmetega – puhastamisprotsessi mugavaks juhtimiseks. Google Home või Amazon Echo kasutajana saate oma nutikodu seadmed ühendada  DEEBOT N8 PRO + -ga ja lihtsalt öelda, millal ja kuidas see puhastama peaks hakkama.

OTA

Automaatsed uuendused: Intelligentne DEEBOT N8 PRO + haldab oma uuendusi “Over-The-Air” tehnoloogia abil. Uuendage lihtsalt oma rakendust, et teie roboti funktsioone  automaatselt optimeerida ja täiendada.

Automaatne laadimisfunktsioon

Ärge kunagi muretsege oma DEEBOT N8 PRO + aku oleku pärast: Niipea, kui on vaja laadida, naaseb robottolmuimeja automaatselt dokkimisjaama ja alustab laadimisprotsessi.

Pidev puhastamine

Isegi pikad puhastusteed pole DEEBOT N8 PRO + jaoks probleemiks. Kui aku on tühi, naaseb robottolmuimeja automaatselt dokkimisjaama. Niipea kui aku on täielikult laetud, jätkab robot põranda puhastamist sealt, kus pooleli jäi. Seega tagab DEEBOT sujuva ja põhjaliku puhastuse.

Usaldusväärselt planeeritud puhastamine

Naudi iga päev oma puhast kodu! Planeerige oma eemaloleku ajal oma DEEBOT N8 PRO + puhastamisülesandeid ja laske robotil ülejäänud asjadega tegeleda.

Treppide ohutustehnoloogia

Treppe pole vaja karta: robottolmuimeja DEEBOT N8 PRO + on kukkumiste vältimiseks varustatud spetsiaalsete anduritega. See tuvastab aegsasti langused, nagu näiteks trepiastmed, ja naaseb puhastamise jätkamiseks ohutusse kohta.

Suure efektiivsusega filter

Saate rahulikult hingata, samal ajal kui robot tolmu imeb:  Kõrge efektiivsusega filter DEEBOT N8 PRO + vähendab tolmu imemise ajal õhus leiduvaid allergeene.

Häälteavitused

Alati uuendatud! Teie robottolmuimeja teavitab teid praegusest tegevusest ning annab teile reaalajas usaldusväärseid värskendusi ja teavet.

Kirjeldus Robottolmuimeja kuiv- ja märgpuhastuseks
Tolmukoti/-konteineri maht (L) - / 0,42 L
Tolmukogumissüsteem Konteiner
Aku tüüp Liitium-ioonaku
Aku kestvus 110 min
Laadimisaeg 4 h
Väljalaskefilter HEPA, kolmeosaline filtrisüsteem
Müratase (dB) 70 dB
Eriomadused TrueDetect 3D; ühildub automaatse tühjendusjaamaga (komplektis)
Komplektis autom. tühjendusjaam, külgharjad, lapid, veepaak
Värv Valge
Kaal 3,6 kg
Mõõtmed (K x L x S) 93,6 x 35,3 x 35,3 cm