Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Robottolmuimeja ECOVACS DEEBOT OZMO T9+

Kaubamärk: ECOVACS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
899,90 €

Parim DEEBOT sai veel paremaks. Järgmise põlvkonna põrandarobot on nutikama objektituvastuse, täiustatud pühkimise, sisseehitatud õhuvärskendaja ning automaatse tühjendusjaamaga.

DEEBOT T9+ on järgmine samm nutikate tolmuimemis- ja puhastustehnoloogiaga robotite arengus. Esmaklassiline TrueDetect 3D 2.0 ja TrueMapping 2.0 tehnoloogiatega robot suudab vältida objekte ja navigeerida läbi keskkonna suurepärase täpsusega. Tänu OZMO™ Pro tehnoloogiale pühib, harjab ja imeb DEEBOT T9+ samal ajal tolmu kaks korda suurema imemisvõimsusega kui eelmised mudelid (kuni 3000 Pa). Olgu maas vaip või paljas puitpõrand, lemmikloomade karvad või tavaline tolm, teie põrand saab puhtaks.

Ja kui maja on puhas, saate nautida värsket lõhna! Esimese sisseehitatud õhuvärskendajaga tolmuimejana hoiab DEEBOT T9+ teie maja pärast puhastamist pikalt värskelt lõhnavana, eemaldades lemmiklooma lõhna ja muud kopituslõhnad. Valige kolme erineva lõhna vahel või lülitage need täielikult välja. Teie valik.

Tolmuimejaga DEEBOT T9+ on veel kaasas automaatne tühjendusjaam, mis tühjendab ise robottolmuimeja, mistõttu te ei pea tolmukonteinerit kuni 30 päeva tühjendama.

Paljude täiustuste ja uute funktsioonidega DEEBOT T9+ on esmaklassiline põrandapuhastusrobot.

Stressivaba puhastus täiustatud TrueDetect 3D ja TrueMapping tehnoloogiaga

Uue põlvkonna tehnoloogiaga DEEBOT T9+ suudab puhastada iga nurga. Tänu äsja uuendatud TrueDetect 3D 2.0-le tuvastab see paremini takistusi ja väldib reaalajas kokkupõrkeid enneolematu täpsusega. Lisaks on täiustatud TrueMapping 2.0 puhul tagatud keskkonna paigutuse mõistmine ja sujuv navigeerimine, valgustustingimustest olenemata. Puhastusrobot, mis tõesti tunneb teie kodu.

Täiustatud 3D-tuvastuse ja takistuste vältimise tehnoloogiaga varustatult tunneb DEEBOT T9+ teie kodu iga nurka. See tuvastab objektid reaalajas suure täpsusega eraldusvõimega, et vältida strateegiliselt takistusi ja kokkupõrkeid, takerdumisi ning katkestusi.

Teie DEEBOT T9+ kohandub mitmesuguste keeruliste keskkondadega. See navigeerib sujuvalt nii valguses kui täielikus pimeduses, et teie kodu alati põhjalikult, pingutuseta ja katkestusteta puhastada.

Täpne 3D kaardistamise tehnoloogia, mis ulatub teie kodu igasse nurka

Juhtige ja kohandage puhastamist kust iganes, kasutades äsja loodud ECOVACS HOME rakendust. Nautige nutikamat ja isikupärasemat kasutuskogemust kolmemõõtmelise kaardiga, mis kasutab teie kodu tegelikku vaadet. Vahetage sujuvalt 2D ja 3D maja kaartide vaateid, et leida parim võimalik puhastusteekond.

Juhtige ja kohandage puhastamist kust iganes, kasutades äsja loodud ECOVACS HOME rakendust. Nautige nutikamat ja isikupärasemat kasutuskogemust kolmemõõtmelise kaardiga, mis kasutab teie kodu tegelikku vaadet. Vahetage sujuvalt kahe- ja kolmedimensiooniliste maja kaartide vaadete vahel, et leida parim võimalik puhastusteekond.

Uhiuus õhuvärskendaja, mis paneb teie kodu suurepäraselt lõhnama.

Lisaks lemmikloomakarvade eemaldamisele eemaldab DEEBOT T9+ ka lemmiklooma lõhna. Robottolmuimejatele esimese sisseehitatud õhuvärskendajaga hoiab DEEBOT T9+ teie maja pärast puhastamist kaua värskelt lõhnavana. Võite ka õhuvärskendaja täielikult välja lülitada. Teie valik.

Esimese sisseehitatud õhuvärskendajaga tolmuimejana suudab DEEBOT T9+ täita teie kodu õrna, luksusliku aroomiga, et saaksite kodus olemist rohkem nautida.

1. Kasutatav aroom. Valitava lõhna ja üksteisest sõltumatu ehitusega kapslid kestavad 60 päeva.

2. Aroomi levitamine. Aroomide tõhusaks levitamiseks saab käivitada õhuvärskendaja all oleva ventilaatori. Funktsiooni saab ECOVACS HOME rakenduse abil sisse/välja lülitada, et tagada õhuvärskendaja kapsli parim kasutamine.

3. Lõhna eemaldamine. Õhuvärskendaja eesmärk on levitada aroomi ja eemaldada efektiivselt kopituslõhn ning lemmikloomalõhn.

4. Katab kogu maja. Koos TrueMapping 2.0 navigatsiooniga saavad kasutajad valida ECOVACS HOME rakenduses kogu maja õhu kiire värskendamise.

Kõige võimsam robot iga põranda puhastamiseks.

DEEBOT T9+ pühib, imeb tolmu ja harjab kõik põrandapinnad, sealhulgas vaibad ja puitpõrandad, tänu oma arenenud OZMO™ Pro funktsioonile. Võrreldes eelmiste mudelitega kaks korda suurema imemisjõuga (kuni 3000 Pa) eemaldab see tõhusalt tolmu nii puitpõrandalt kui ka vaibalt. Tehes seda veelgi vaiksemalt tänu OZMO™ Pro komplektile.

DEEBOT T9+ saab rahulikult hakkama iga põrandaga tänu oma täiustatud OZMO™ Pro funktsioonile. See samaaegselt pühib, harjab ja imeb teie põrandalt tolmu, et jonnakad plekid igalt põrandalt tõhusalt eemaldada. Teie DEEBOT töötab nüüd ka vaiksemalt tänu uuele OZMO™ Pro komplektile.

DEEBOT T9+ maksimaalne imemisvõimsus on nüüd kaks korda suurem (kuni 3000 Pa).* DEEBOT T9+ kasutab tugevat fiiberklaasi, et säilitada püsivaks puhastamiseks imemisvõimsust ning vaipadelt ja puitpõrandatelt tõhusalt tolmu imeda.

* Võrreldes DEEBOT OZMO T8-ga

Asendatavana loodud moppimislapp on mugav – lihtsalt pange külge, harjake ja visake ära alles pärast kuni viite korda kasutamist. Mikrokiudlapp pühib tõhusalt tolmu, imab plekke ja väldib jälgede jätmist.

Tühjendab tolmukonteineri automaatselt – saate nautida nädalate kaupa puhast maja

Täielikult stressivabaks kodu puhastamiseks võib DEEBOT T9+ töötada automaatse tühjendusjaamaga, mis kuulub toote komplekti. Seadme värvid on kas elegantne Space Grey (kosmosehall) või Pearl White (pärlvalge). Selles on ühekordselt kasutatav 2,5 l tolmukott, millel on looduslik ja keskkonnasõbralik paberist käepide. Jaama saate juhtida läbi ECOVACS HOME rakenduse, mis teavitab ka häälsõnumiga, kui see tööle hakkab. Automaatne tühjendusjaam ühildub ka DEEBOT T8 seeria ja N8 seeriaga.

Ühekordselt kasutatav tolmukott on valmistatud looduslikust ja keskkonnasõbralikust materjalist ning seda on väga lihtne paigaldada ja asendada. Sellel on kolmekihiline filter, mis suudab tõhusalt filtreerida 99% tolmuosakesi ja allergeene, mis on kõigest 2,5 µm suurused.

2,5 l mahutavusest jätkub tolmu ja lemmikloomakarvade kogumiseks kuni 30 päeva jooksul. Enam pole pidevalt vaja tolmukonteinerit tühjendada, nii saab robottolmuimeja mitu nädalat hooldusvabalt põrandaid puhastada.

Lisaks elegantsele pärlvalgele automaatsele tühjendusjaamale saab osta eraldi kosmosehalli versiooni. See pole loodud ainult konkreetse DEEBOT-i mudeli jaoks ja on seega ühilduv ka T8 seeria ja N8 seeriaga.

Automaatset tühjendusjaama saab nutikalt kontrollida rakenduse ECOVACS HOME abil. Vajadusel saab tolmukonteineri automaatse tühjendamise igal ajal välja lülitada.

Lisaks annab teie DEEBOT häälsõnumiga teada, kui automaatne tühjendusjaam tööle hakkab.

Kirjeldus Robottolmuimeja kuiv- ja märgpuhastuseks
Tolmukoti/-konteineri maht (L) - / 0,42 L
Tolmukogumissüsteem Konteiner
Aku tüüp Liitium-ioonaku
Aku kestvus 175 min
Laadimisaeg 6,5
Väljalaskefilter HEPA, kolmeosaline filtrisüsteem
Müratase (dB) 70 dB
Eriomadused TrueDetect 3D; ühildub automaatse tühjendusjaamaga (komplektis), vibreeriv mopp
Komplektis autom. tühjendusjaam, veepaak, 10 lappi, külgharjad, filter, õhuvärskendaja
Värv Valge
Kaal 3,57 kg
Mõõtmed (K x L x S) 93,6 x 35,3 x 35,3 cm