Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Robottolmuimeja MAMIBOT EXVAC680S

Kaubamärk: MAMIBOT
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
299,90 €

Mamibot EXVAC 680S Smarteye põrandapuhastusrobot on varustatud kahe erineva mahutiga. See tähendab, et robot mitte ainult ei ime tolmu, vaid ka peseb põrandad. Mamibot EXVAC 680S Smarteye teeb kaks väsitavat majapidamistööd korraga.

Robotil on 600 ml mahuga tolmukonteiner ja veepaak mahutab 370 ml vett. Veepaagil on kõrgekvaliteediline pühkimissüsteem, mis tagab põhjaliku puhtuse. Mikrokiudlapp on pestav ja seda saab uuesti kasutada.

Elektroonselt seadistatud veekasutus

Vee voolamist robottolmuimeja süsteemis juhitakse elektrooniliselt veepaagi kaudu. See tähendab, et vee voolukiirust saab rakenduse kaudu seadistada. See võimaldab EXVAC680S-il pikemat aega tööd teha ja suuremaid alasid puhastada.

3-tasemelise filtreerimisega tolmupaak

Varustatud kolmeastmelise filtreerimissüsteemiga, mis koosneb HEPA filtrist, käsnast ja võrgust, et vältida uuesti saastumist.

Maksimaalne ohutus tänu tipptehnoloogiale

Varustatud 6 kukkumist takistava anduriga, robot liigub puhastustoimingute ajal osavalt treppide ja takistuste vahel.

Güro-navigatsioonisüsteem ja kaardistamine 

Güro-navigatsioonisüsteemi abil tuvastab Exvac 680S ruumid ning kaardistab need. Tulemuseks olev kaardistus võimaldab robotil ruumide puhastamisel olla maksimaalselt tõhus. See tähendab, et Mamibot ExVac teab alati, kus asub ja millised alad on juba puhastatud või veel puhastamata. Sel moel optimeeritakse puhastamisprotsessi käiku.

Madala üldkõrgusega 8,1 cm mahub robot mööbli alla ja hoolitseb raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamise eest. EXVAC 680S ületab kergesti kuni 20 mm kõrguse servaga uksepakud ja vaibad.

Kõigest 55 dB müratasemega töötab robot eriti vaikselt.

EXVAC 680S pakub nutikaid puhastusrežiime

Erinevad tingimused nõuavad erinevaid puhastusvõimalusi. ExVac 680S Smarteye põrandapuhastusrobotiga saab rakenduse kaudu valida erinevaid puhastusrežiime. See tähendab, et iga tuba puhastatakse vastavalt selle vajadustele. Saadaval on järgmised puhastusrežiimid:

  • Nutikas puhastus
  • Servade puhastamine
  • Kohapealne puhastus
  • Ühe toa puhastus

 

Reguleeritav, eriti tugev imemisvõimsus

Eriti tugeva imemisvõimsusega 2000 Pa eemaldatakse tolm, mustus ja loomakarvad põhjalikult. Imemisvõimsust saab kaugjuhtimispuldi abil iga puhastusrežiimi jaoks eraldi seadistada.

VSLAM-algoritm loob 3D-mudeli

Pärast seda, kui robot on majapidamises orienteerumise lõpetanud, luuakse pinna visuaalne 3D mudel. Mamibot EXVAC 680S Smarteye robot teab alati kaardistamise teel alati oma praegust asukohta ja leiab alati enda algse punkti, isegi kui asukoht muutub.

8 cm pikkused külgharjad tagavad puhtad servad

ExVac 680S imemis- ja pühkimisrobotile on paigaldatud kaks pikka külgharja. Need pöörlevad puhastamise ajal ja pühivad tolmu ja sodi nurkadest välja.

Pestav tolmukonteiner

Tolmukonteinerit ja filtrit saab puhastada puhta veega. Enne EXVAC 680S Smarteye paigaldamist ja roboti sisselülitamist laske komponentidel täielikult õhu käes kuivada.

Automaatne laadimisprotsess ja asukoha lokaliseerimine

Laadimine toimub kas laadimisjaama kaudu või otse toiteallika kaudu. Kui Li-Ion aku on peaaegu tühi, naaseb Mamibot EXVAC 680S Smarteye imemis- ja pühkimisrobot automaatselt laadimisjaama ja laeb ennast ise. Pärast laadimist läheb robot sinna, kus ta oma töö katkestas ja jätkab puhastamist.

Tasuta rakendus Androidile ja iOS-ile

Tasuta nutitelefonirakendus on saadaval Androidile ja iOS-ile ning pakub nutitelefonist mugavat juhtimist Mamibot ExVac 680S Smarteye robotile – kõikjal.

Pakendis sisaldub:

Mamibot EXVAC 680S Smarteye

1 x laadimisjaam
1 x toitejuhe
1 x HEPA filter
2 x külgmised harjad
1 x tolmupaak
1 x veepaak
1 x puhastuslapp
1 x puhastusvahend

Kirjeldus Robottolmuimeja kuiv- ja märgpuhastuseks
Tolmukogumissüsteem Konteiner
Tolmukoti/-anuma maht (l) - / 0,6 L
Aku tüüp Liitium-ioonaku
Aku kestvus 120 min
Laadimisaeg 4 h
Müratase (dB) 55 dB
Eriomadused Juhtimine rakendusest, Visual Navi
Komplektis pult, laadija, HEPA filter, külgharjad, lapp, puhastusaine
Värv Must
Kaal 3 kg
Mõõtmed (K x L x S) 8,1 x 33 x 33 cm