Klienditugi

Müügitugi ja info  E-L   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Robottolmuimeja MAMIBOT PreVac670XBR

Kaubamärk: MAMIBOT
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
499,90 €
Tavahind:649,90 € -23%

Robottolmuimeja-põrandapesurobot Mamibot PreVac670XBR on uuendatud 2020 aasta mudel, millele on saadaval ka kõiki varuosasid.

PREVAC670XBR on robottolmuimeja, millel on kaks eraldatud paaki: üks tolmupaak, teine sisseehitatud 300 ml veepaak.

PreVac on varustatud güroskoobi, infrapunaandurite ja kiirendusanduritega enda asukoha paremaks hindamiseks.

Mamibot PreVac670XBR suudab puhastada erinevat tüüpi põrandaid siksaki-kujulises või automaatses liikumises, servade puhastamise ja kohapeal puhastamise režiimides. Tänu INFRA-GYRO integreeritud tehnoloogiale puhastab PreVac670XBR paremini ja kvaliteetsemalt kui kunagi varem.

LED-ekraanil kuvatakse kellaaega, tööolekut, veakoode, aku olekut ja töö ajakava. Puhastamise ajakava saate seadistada esmaspäevast pühapäevani, kasutades lihtsalt kaugjuhtimispulti või telefonirakendust. Robottolmuimeja hakkab tööle vastavalt seadistatud ajakavale ning laeb ennast automaatselt, kui aku laetuse tase on madal. 

PreVac670XBR leiab kiiresti üles laadimisjaama ja laeb enda aku 100%  täis vaid kolme tunni jooksul. Komplektis on ka kaugjuhtimispult.

Telefonirakenduses on võimalik robottolmuimeja tööd juhtida ja näha ka aku jääklaetuse protsenti. Rakenduses on võimalik robottolmuimejale ise nimi panna.

300 ml veepaak on piisav 2 tundi kestvaks märjaks põrandapesuks. Veepaaki on kerge täita. Mikrokiudlapp eemaldab põrandalt mustuse kergesti ja lappi on lihtne pesta. 

Ülitäpsed infrapunaandurid ei lase PreVac670XBR kukkuda astmetelt, mis on kõrgemad kui 5 cm, samas kui enamus roboteid võivad alla 8 cm kõrgust astet mitte tuvastada ja kukkuda.

Kaks tugevat ratast suudavad robottolmuimeja viia üle kuni 2 cm kõrguste takistuste. Robottolmuimeja liigub kergesti teie majas mööda ruume, alates magamistoast kuni kööki välja.

2600 mAh liitiumioonaku annab iga laadimise järel üle 2 tunni töötamisaega, mis võib mõnikord olla isegi pikem, kui puhastatakse siledat vaibata põrandat. Aku täislaadimiseks kulub vaid 3 tundi.

Tolmukogumissüsteem Konteiner
Tolmukoti/-anuma maht (l) - / 0,6 L
Aku tüüp Liitium-ioonaku
Aku kestvus 180 min
Laadimisaeg 3 h
Väljalaskefilter HEPA filter
Eriomadused veepaak märjaks puhastamiseks, trepiandur, juhtimine nutiseadmest
Komplektis Laadimisjaam, mikrokiudlapid, pult, puhastusharjake
Müratase (dB) 60 dB
Värv Valge / kuldne
Kaal 3 kg
Mõõtmed (K x L x S) 8 x 32 x 32 cm