Klienditugi

Müügitugi ja info  E-L   +3726508783 epood@expert.ee 

 

RS50N3413SA.jpg Zoom

Side-by-side külmik SAMSUNG RS50N3413SA/EO*

 

Kaubamärk: SAMSUNG
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Esto järelmaks
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
879,90 €
Tavahind:999,90 € -12%

Vali toote juurde lisagarantii ja naudi muretut kolme lisa-aastat garantiiaega (lisaks tavalisele 2 aasta pikkusele garantiile), mille kestel saad toote võimaliku remondi ajaks asendustoote ning remonditava toote tasuta transportimise Eesti piires (v.a.väikesaartele) remonti ja tagasi.
Pane garantii ostukorvi

 

Vähem müra ja väiksem energiakulu - Digitaalne invertertehnoloogia

Naudi suuremat energiatõhusust, väiksemat müra ja kauakestvat jõudlust. Digitaalsel inverterkompressoril on seitse erinevat töökiirust, mida kontrollitakse automaatselt jahutusvajaduse järgi. Seega töötab see ökonoomselt ja vaikselt. Tulemuseks pikem tööiga, mille tõenduseks antakse 10-aastane garantii*. 

Külmumisvaba värskus

Säilita toidu värskus kauemaks, seda külmutamata. Tänu tõhusamale õhuringlusele hoiab külmumisvaba tehnoloogia püsivalt optimaalset temperatuuri igas nurgas. Sellega välditakse jää tekkimist näiteks köögiviljadele ja nii säilib nende maitse ja värskus. Samuti ei ole vaja külmikut enam jääst sulatada. 

Jahutab kõik nurgad - All-Around Cooling

Veendu, et kõik külmikusse pandud toiduained oleksid tõhusalt jahutatud, nii et toit püsiks värske. Süsteem All-Around Cooling jahutab külmiku iga sentimeetri ühtlaselt nurgast nurgani. Külma õhku puhutakse läbi paljude avade igal riiulitasandil. Seeläbi on tagatud ühtlane ja püsiv temperatuur. 

Võimas külmutamine - Power Freeze

Külmuta toitu või valmista kiirelt jääd! Nupu vajutamisel seab funktsioon Power Freeze sügavkülmiku temperatuuri automaatselt kõige madalamale tasemele, tekitades kiiresti külma õhu voo. See on suurepärane külmutamiseks ja külmutatud toidu, näiteks jäätise säilitamiseks ning jää kiireks valmistamiseks. 

Hoiusta kenasti ja rohkem - Piimatoodete korv

Korralda ja hoiusta kenasti piimatooteid ja veini. Valikuline piimatoodete korv/veiniriiul on spetsiaalselt disainitud sinu lemmikpiimatoodete hoiustamiseks. Samuti hoiab see turvaliselt veinipudeleid, et need ringi ei veereks. Saad olemasoleva ruumi parimal moel ära kasutada ja ulatud hõlpsalt kõige vajalikuni. 

Mugav lahendus veini hoiustamiseks  - Veiniriiul (valikuline)

Korralda ja hoia veini kenasti. Valikuline veiniriiul on spetsiaalselt disainitud sinu lemmikveinide hoiustamiseks ja see hoiab veinipudeleid kindlalt, et need ringi ei veereks. Saad olemasoleva ruumi veini hoiustamiseks parimal moel ära kasutada ja ulatud vajadusel hõlpsalt selleni. 

 

Külmiku tüüp Kaheukseline
Sügavkülmaosa paigutus Vasakul
Energiaklass A+
Aastane energiakulu (kWh) 409 kWh
Paigaldusmeetod Vabaltseisev
Infoekraan Jah
No Frost Jah
Külmutusvõimsus (kg/24 h) 10 kg / 24h
Külmiku üldmaht (L) 501 L
Jahekapi maht (L) 357 L
Sügavkülmiku maht (L) 144 L
Vee- ja jäämasin veevärgiühendus, ilma anumata
Riiulite materjal Tugevdatud klaas
Külmikus riiuleid/reguleeritavaid riiuleid 5 / 1
Köögiviljakaste 2
Pudeliriiul Jah
Mahutab veinipudeleid 4
Sügavkülmas sahtleid/riiuleid 2 / 3
Külmiku juhtimine Väline
Eriomadused Twin Cooling, dig.inverterkompressor
LED-valgustus Jah
Müratase (dB) 43 dB
Avatud ukse alarm Jah
Vahetatav uksepoolsus Ei
Värv Roostevaba teras
Kaal 103 kg
Mõõtmed (K x L x S) 178,9 x 91,2 x 73,4 cm