Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Soundbar Bose 500

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Expert  järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
499,90 €
Tavahind:549,90 € -9%

UUS! Suur heli. Väike Soundbar

 
Tutvustame uut Bose Smart Home perekonda, kuhu kuuluvad uued Soundbar 500 ja Soundbar 700 ning Home Speakers 500 kõlar. Kõiki neid tooteid saab juhtida läbi uue Bose Music App rakenduse. Vii oma meelelahutus täiesti uuele tasemele. Kõiki uusi tooteid ühendab ka esmaklassiline disain ja loomulikult Bose täiusele püüdlev heli.
 
 

ÕHUKE KUJUNDUS, AGA VÕIMAS HELI

 

AMAZON ALEXA ON SISSE EHITATUD

 

WI-FI® JA BLUETOOTH® ÜHENDUVUV

 

ESMAKLASSILINE HÄÄLESALVESTAMINE

 

JUHTIMINE HÄÄLE, PULDI VÕI RAKENDUSEGA

 

ADAPTIQ AUDIO HELI KALIBREERIMINE

 

HDMI™ ARC ÜHENDATAVUS

 

KOHANDATAV BOSE MUSIC RAKENDUS

 

VALIKULISENA SAADAVAL BASSIMOODUL JA SURROUND-KÕLARID

 

ULTRASUUR SOORITUSVÕIME ULTRÕHUKESE KUJUNDUSE JUURES 

Stiilne Bose 500 soundbar on tehtud nii, et seda oleks pigem kuulda kui näha. Seepärast asuvad selles kohandatud kõlarid, mis on võimaldanud viia soundbari mõõtmed pea võimatuseni väikseks, aga ilma järeleandmiseta suurepärase akustika poole pealt. Mõõtmetelt on soundbar 5 cm kõrge, selle profiil mahub ilusti teleriekraani alla ning seda pole peaaegu nähagi, kuniks ta hakkab häält tegema. Ning tänu sisseehitatud Amazon Alexale ei ole sul endal vaja selle juhtimiseks sõrmegi liigutada.

Nii nagu Bose Soundbar 500 puhul ilmne, on pisiasjad otsustava tähtsusega. See võib-olla meie senini kõige õhem soundbar, kuid selle võimas akustika täidab kogu ruumi ja seda peab lihtsalt oma kõrvaga kuulma. Külasta meid ja koge ise! 

 

TUTVU OMADUSTEGA

HÄÄLJUHTIMINE

Amazon Alexa on Bose Soundbar 500 sisse ehitatud. Nii saad juhtida muusikat, otsida infot, planeerida päeva ja palju muudki. Kõigele, mida Alexal on pakkuda, saad ligi ilma sõrmeliigutusteta. Kuid mis kasu oleks selles siis, kui Alexa sind ei kuuleks? Koge, kui suurepärane on selle soundbari sisse ehitatud mikrofoni helitundlikkus, mis kuuleb sind ka siis, kui su muusika on väga vali.  Ning valgusindikaator näitab visuaalselt, kui Alexa kuulab, mõtleb või kõneleb. Lisaks muutub see kõik veelgi paremaks. Tulevased tarkvarauuendused avavad uusi kasutusvõimalusi. 

* Alexa käsklused võivad eri riikides olla erinevad

MUUSIKA NII, KUIDAS SA SEDA SOOVID

Et kuulata soovitud muusikat, on sul valikuid palju. Esita seda oma lemmik-muusikajagamisteenustest üle koduse WiFi, näiteks Spotify, või Amazon Music, vaid ühe nupupuutega. Või kasuta Bluetooth ühendust ja esita midagi nutiseadmest. Apple AirPlay peaks lisanduma 2019 aasta algusest. 

 

KOHANDA KUULAMISKOGEMUST VASTAVALT OMA SOOVILE

Tänu Bose Music App rakendusele saad kogu oma muusikat hõlpsasti sirvida ning sujuvalt erinevate jaamade, esitusloendite ja teenuste vahel vahetada. Peale selle on veel üks lihtne viis Bose Soundbar 500 juhtimiseks. Eelseadistuste tegemine Bose Music App rakendusega on nii lihtne, et su armastatud muusika on vaid ühe puute kaugusel. Erinevad kasutajad saavad aga nende enda kogemust ja sisuvalikut seadistada. Rakendus juhatab sind samm-sammult läbi kogu seadistamisetapi.

 

TAHAD PÕNEVUST LISADA? LISA AGA

Võta oma kuulamiskogemusest viimast. Sa ei usuks, mida su Bose Soundbar 500 ise teha suudab, aga meil on veel huvitavat varuks, kui kuulda tahad. Lisa komplekti Bose Bass Module 500, et saada maja väristav heli. See on endas kõuehäälset bassi sisaldav kompaktne 25-cm küljega kuubik.  Kombineeri seda kõike veel Bose Surround Speakers kõlaritega, et saada ülim kodumeelelahutuse kogemus ning tunda, nagu asuksid ise kogu actioni keskmes. 

 

ROHKEM BASSI
Lisa Bose Bass Module 500

  • Väiksemõõtmeline subwoofer võrratu bassiheliga
  • Juhtmevaba ühendus võimaldab paigutamist kõikjale
  • Väga lihtne seadistada
WiFi Ei
Bluetooth Jah
NFC Jah
USB Jah - laadimisjuhtmele
Audio sisend AUX