Soundbar LG SK8.DEEULLK 2.1Ch, 360W, Dolby Atmos

Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
Telia
TFBank
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
399,90 €

Kinoheli kogemuse toob koju Dolby Atmos®

Uus samm heli muutumises veelgi kaasahaaravamaks. LG SK8 2.1 kanali soundbar helisüsteem on suuteline esitama Hollywoodi väärilist heli tänu Dolby Atmosele, mis suunab heli kolmedimensiooniliselt ja äratab audiovisuaalse meelelahutuse eriliselt realistlikuna ellu. 

Kõrgresolutsiooniga heli

Digitaalne HiFi muusikasüsteem toodab kõrgemat sämplimissagedust ja helivarjundite sügavust, millega tekitatakse täpsem ja nauditavam kuulamiskogemus. Hi-Res sertifitseeritud soundbar suudab esitada stereoheli olma igasuguste kadudeta isegi 96kHz/24-biti kvaliteedis.

Stuudiokvaliteediga heli terves ruumis

24-biti heli on andmete poolest rikkalikum kui kehvema kvaliteediga audio, olles kõrgresolutsiooniga helikvaliteedi standardiks. See omadus muundab kehvema kvaliteediga heli ümber kõrge resolutsiooniga 24-biti vormingusse, tõstes kuulamiskogemuse esmaklassiliseks. 

Ühildub Google Assistant'iga

Muusikat esitada, liikuda lugude vahel ja seadistada soundbari helitugevust on võimalik ka vaid omaenda häält kasutades. Vaja läheb vaid teist seadet, millel on Google Assistant sees, näiteks LG ThinQ kõlar.

*Omadus on kasutatav siis, kui soundbar on sisse lülitatud

Sisse ehitatud Chromecast

Muusikat saab soundbari kaudu juhtmevabalt esitada populaarsetest rakendustest nagu näiteks Pandora ja Google Play Music. Chromecast töötab sujuvalt nutitelefonidega ja tahvelarvutitega. Lisaks sellele saavad sisseehitatud Google Assistant'iga seadmed (näiteks LG ThinQ kõlar) muusikat nii soundbari kui ka muude kodumajapidamises olevate Chromecast heliseadmete kaudu voogesitada.

*Täpsustava teabe hankimine sisuteenuse pakkujalt on soovitatav, sest nii teenustes kui ka toodetes võib ette tulla muutusi. Vajalik on internetiühendus. Mõnede teenuste eest võidakse olenevalt teenusepakkujast nõuda ettemaksu.

Isekohanduv helirežiim

Action ja draama, spordisaade ja muusika, isegi õhtused uudistesaated - kõigi nende jaoks on olemas oma eriline heliprofiil, nii et neid ei pea kuulama kõiki ühtmoodi. Kohanduv helirežiim tunneb ära esitatava sisu ja reguleerib heli automaatselt, et tulemuseks oleks ideaalne kuulamiskogemus. 

Juhitav teleri puldist 

LG Soundbar kõlaritega on kaasas pult, ent soundbari saab juhtida ka teleri puldilt. 

* LG soundbar süsteeme saab juhtida LG, Sony, Philips, Sharp, Panasonic, Vizio, Toshiba ja Samsung telerite pultidelt.

 
Audio väljund Digitaalheli optiline väljund
Tüüp Soundbar helisüsteem
Juhtmevaba Juhtmevaba bassikõlar
Kanaleid 2.1
Võimsus 360 W
Formaadid MP3, WMA, WAV, AAC, AAC+, FLAC
WiFi Jah
Bluetooth Jah
USB Jah
HDMI Jah
Audio sisend Jah
Ethernet Jah
Lisad Dolby Atmos®, Hi-Res audio, Google Assistant tugi, Chromecast