SoundBar Philips B1/12 5.1, 320W

5.1 CH juhtmevaba basskõlar
Bluetooth® aptX ja AAC
1 HDMI-sisend ja HDMI-väljund (ARC)
Microbeami tehnoloogia


Laoseis: Laos
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
399,90 €
Tavahind:499,90 € -20%
Vaata saadavust EXPERTi kauplustes
Pealadu Tellimisel
Tallinn Järve Keskus Tellimisel
Tallinn Magistrali Keskus Laos
Jõgeva Expert Tellimisel
Jõhvi Kaubanduskeskus Tellimisel
Kohtla-Järve Tellimisel
Pärnu Kaubamajakas Tellimisel
Rakvere Põhjakeskus Tellimisel
Rapla Rappeli Keskus Tellimisel
Viljandi Uku Keskus Tellimisel
Võru Semu kaubamaja Tellimisel
EPOOD Tellimisel

VideoMicrobeami tehnoloogia võimaldab edastada võimsat ja täpset heli kompaktsest seadmest. Neli tundlikku kõlarielementi (kaks külgedel ja kaks keskel) on paigutatud ristsuunaliselt, võimaldades helilainetel liikuda 180-kraadises ulatuses ja tekitades väga laia täiusliku heliga ala. Tulemuseks on kompaktne ja dünaamiline kodukinokõlar, mis haarab teid täielikult ekraanil toimuvasse.

Kõlari peal on kaks kõrgsageduslainete juhikut, mis lisavad hi-fi helile teravust. Kumbki helilainete juhik koosneb ühest pehme kupliga kõrgsageduskõlarist, millel on eraldi võimendi ja häälestusega juhitav neodüümmagnet. Helilainete juhikus on 18 suureneva läbimõõduga ava, mis tagavad püsiva helitugevuse kõigist avadest. Tulemuseks on virtuaalsete kõrgsageduskõlarite rivi, kus iga ava toimib eraldi kõrgsageduskõlarina, mis suunab kõrgsagedushelisid seinte poole, kust need peegelduvad tagasi kuulajale.

Bluetooth® (aptX® ja AAC) muusika juhtmevabaks voogedastuseksBluetooth® (aptX® ja AAC) muusika juhtmevabaks voogedastuseks Bluetooth® (aptX® ja AAC) muusika juhtmevabaks voogedastuseks

B1 kuue sisseehitatud võimendi abil tekitatud 5.1 kanalit tagab suurepärase helikvaliteedi. See 5.1 süsteem kasutab traditsioonilisi kõlarikanaleid ja -konfiguratsiooni, kus on eesmine vasak ja parem kanal, keskkanal, kaks ruumilise heli kanalit ja basskõlar. Süsteem toetab Dolby digital pro-logic 2 tehnoloogiat.

Jäägu hiiglaslikud bassikõlarid minevikku. Vaid 86 mm sügavune seade ei jää ette ja selle saab ühildada igas suuruses kodukinosüsteemiga. Ja väiksemad mõõtmed ei tähenda kompromissi helikvaliteedis. Kompaktne bassikõlar kasutab kuuenda järgu ribapääsfiltri ja „racetrack“-disainiga sisemist kõlarit, mille sageduste häälestamiseks on kasutusel kaks bassitoru, mis võimaldavad edastada laiemat helispektrit.

Digitaalsüsteemi abil kuulete oma filme ja muusikat parimal võimalikul viisil. Ka stereomuusika kõlab suurepäraselt, sest Dolby Digital ja DTS Digital Surround täiustavad digitaalsel kujul muusikat ja videoid, võimendades seda ja luues teie kodukino kõlaris tõeliselt kaasahaarava ruumilise heli.

Tüüp Fidelio Nano 5.1 Soundbar
Võimsus 320 W
Bluetooth Jah
Smart TV Ei
Audio sisend Jah
Optiline sisend Jah
Komposiitväljund Ei
DTS Jah
Lisad Automaatne helitugevuse ühtlustus, heli sünkr.
Dekoodrid DTS Dgital Surround + Dolby Digital