SoundBar Philips HTL1180B/12 2.0, 40W

Selle Philipsi SoundBar-kõlariga saate oma teleri vahendusel nautida hämmastavat virtuaalset ruumilist heli kõigest ühe kaabliga.

Laoseis: Laos
74,90 €
Tavahind:99,90 € -25%
Vaata saadavust EXPERTi kauplustes
Pealadu Tellimisel
Tallinn Järve Keskus Tellimisel
Tallinn Magistrali Keskus Tellimisel
Jõgeva Expert Tellimisel
Jõhvi Kaubanduskeskus Laos
Kohtla-Järve Tellimisel
Pärnu Kaubamajakas Tellimisel
Rakvere Põhjakeskus Tellimisel
Rapla Rappeli Keskus Tellimisel
Viljandi Uku Keskus Tellimisel
Võru Semu kaubamaja Tellimisel
EPOOD Tellimisel

Philipsi Virtual Surround Sound loob külluslikku ja kaasahaaravat heli ka süsteemist, kus on vähem kui viis kõlarit. Keerukad ruumilised algoritmid loovad ideaalses 5.1-kanalilises helikeskkonnas esinevad heliomadused. Iga kvaliteetne stereoheliallikas teisendatakse elutruuks mitmekanaliliseks ruumiliseks heliks. Ruumi täitva heli nautimiseks pole vaja osta lisakõlareid, kaableid või kõlarialuseid.

Maailmas juhtivas digitaalse mitmekanalilise heli standardis Dolby Digital kasutatakse inimkõrva loomulikku helitajumisviisi ja seetõttu kuulete suurepärase kvaliteediga ja realistlikku ruumilist heli.

Lihtne ühendamine Philipsi kodukinosüsteemiga võimaldab teil helisisendi abil esitada muusikat otse oma iPodist/iPhone´ist/iPadist, MP3-mängijast või sülearvutist. Lihtsalt ühendage heliseade helisisendi pessa, et nautida Philipsi kodukinosüsteemi suurepärast helikvaliteeti.

Kanaleid 2.0
Võimsus 40 W
USB Jah
Audio sisend Jah
Optiline sisend Jah
Lisad Seinale paigaldatav. Pult kaasas