Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Survepesur KÄRCHER K 4 Power Control Home

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
339,90 €
Transport 10 tööpäeva

Survepesur K 4 Power Control muudab iga pinna puhastamise õige surve juures uskumatult lihtsaks. Ning tänu Kärcheri rakendusele Home & Garden on õige surve leidmine äärmiselt lihtne: rakendusse integreeritud konsultant annab kasutajale praktiliste soovituste abil nõu iga puhastustoimingu ja puhastatava eseme korral – ikka selleks, et tagada ideaalsed puhastustulemused. Lisaks konsultatsiooniteenusele pakub rakendus ka muud kasulikku nagu koostejuhised, hooldus- ja puhastusjuhised ja Kärcheri teenindusportaal. Kui õige surve on leitud, saab seda hõlpsasti pihustustoru keerates muuta ja selle olekut kontrollida pesupüstolilt G 160 Q Power Control. Survepesur K 4 Power Control avaldab muljet ka Kärcheri pesuvahendisüsteemiga Plug ’n’ Clean, mis võimaldab hõlpsasti pihustada pesuvahendit, teleskoopkäepidemega, mis tagab seadme lihtsa transpordi, ning parkimisasendi ja kohe käepärast olevate lisatarvikutega. Kodupuhastuskomplekt Home Kit tagab suuremate pindade pritsmevaba puhastuse kõikjal kodus ning hõlmab pinnapuhastit T 5 Surface Cleaner ja 1-liitrist kivipindade puhastusvahendit Stone Cleaner.

Omadused

 K 4 Power Control Home: Rakendus Home & Garden

Rakendus Home & Garden

Kärcheri rakendus Home & Garden muudab teid puhastuseksperdiks. Kärcheri asjatundlikkus aitab teil saavutada ideaalsed puhastustulemused. Mugav ja kõikehõlmav teenus: kogu info seadme, selle kasutamise ja Kärcheri teenuseportaali kohta.
 K 4 Power Control Home: Pesupüstol Power Control ja kiirühendusega Quick Connect pihustustorud

Pesupüstol Power Control ja kiirühendusega Quick Connect pihustustorud

Optimaalne seadistus igale pinnale. 3 surveastet ja üks puhastusvahendi režiim. Täielik kontroll: manuaalne ekraan näitab valitud seadistusi. Kiirühendusadapter Quick Connect kõrgsurvevooliku ja lisatarvikute lihtsaks kinnitamiseks.
 K 4 Power Control Home: Plug 'n' Clean – Kärcheri puhastusvahendi süsteem

Plug 'n' Clean – Kärcheri puhastusvahendi süsteem

Innovatiivne kinnitustarvik Kärcheri puhastusvahendite pudelitele. Puhastusvahendite kiire, lihtne ja mugav pinnale kandmine survepesuri abil. Kärcheri puhastusvahendid suurendavad seadme efektiivsust ning aitavad puhastatavat pinda kaitsta ja hooldada.                                     
Kirjeldus survepesur
Toide Võrgutoide
Võimsus 1800 W
Rõhk (bar) 130 baari
Maks. voolutugevus 420 l/h
Juhtme pikkus 5 m
Eriomadused puhastusaine kasutamine, pudeli integreerimisel, Quick Connect kiirühendus
Komplektis pesupüstol, pesutoru, pihustustoru, 8 m voolik, A 3/4" adapter, kodupuhastuskomplekt, pinnapuhasti T 5, kivi-/ fassaadipuh. aine 1 l, kott
Värv Kollane / must
Kaal 11,5 kg
Mõõtmed 402 x 306 x 588 mm