Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Survepesur KÄRCHER K 4 Premium Power Control Home

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
399,90 €
Transport 10 tööpäeva

Survepesuri K 4 Premium Power Control abil saab iga pinna õige survega ära puhastada. Õige surve leidmiseks saab kasutaja abi Kärcheri rakenduse Home & Garden konsultandilt, kes annab kasutajale soovitusi mistahes puhastustoimingute ja puhastatavate objektide osas – ikka selleks, et tagada ideaalsed puhastustulemused. Lisaks konsultatsiooniteenusele saab rakenduses näha toodete koostejuhised, hooldus- ja puhastusjuhised ja kasutada Kärcheri teenindusportaali. Survetaseme reguleerimine on äärmiselt lihtne, kuna seda saab pihustustoru keerates hõlpsasti muuta ja selle olekut kontrollida pesupüstolilt G 160 Q Power Control. Tänu mugavale voolikurullile on survepesuri kasutamine äärmiselt lihtne. Komplekti kuulub kodupuhastuskomplektiga Home Kit koos pinnapuhastiga T 5 Surface Cleaner ja 1-liitrise kivipindade puhastusvahendiga Stone Cleaner, et tagada kõikide suuremate pindade pritsmevaba puhastus. Survepesuril K 4 Power Control on ka Kärcheri pesuvahendisüsteem Plug ’n’ Clean, mis võimaldab hõlpsasti pihustada pesuvahendit, teleskoopkäepide, mis tagab seadme lihtsa transpordi, ning parkimisasend ja kohe käepärast olevad lisatarvikud.

Omadused 

 K 4 Premium Power Control Home: Rakendus Home & Garden

Rakendus Home & Garden

Kärcheri rakendus Home & Garden muudab teid puhastuseksperdiks. Kärcheri asjatundlikkus aitab teils saavutada ideaalsed puhastustulemused. Mugav ja kõikehõlmav teenus: kogu info seadme, selle kasutamise ja Kärcheri teenuseportaali kohta.
 K 4 Premium Power Control Home: Pesupüstol Power Control ja kiirühendusega Quick Connect pihustustorud

Pesupüstol Power Control ja kiirühendusega Quick Connect pihustustorud

Optimaalne seadistus igale pinnale. 3 surveastet ja üks puhastusvahendi režiim. Täielik kontroll: manuaalne ekraan näitab valitud seadistusi. Kiirühendusadapter Quick Connect kõrgsurvevooliku ja lisatarvikute lihtsaks kinnitamiseks.
 K 4 Premium Power Control Home: Voolikurull seadme mugavaks kasutamiseks

Voolikurull seadme mugavaks kasutamiseks

Kõrgsurvevoolik on optimaalselt kaitstud ja hoiustatud, ilma et see väga palju ruumi võtaks. Mugav töötamine: tänu vooliku lihtsale kokku ja lahti kerimisele on see alati käepärast ja kasutusvalmis. Madal raskuskese võimaldab seadme turvaliselt paigutada isegi kaldus pindadele.                                     
Kirjeldus survepesur
Toide Võrgutoide
Võimsus 1800 W
Rõhk (bar) 130 baari
Maks. voolutugevus 420 l/h
Juhtme pikkus 5 m
Eriomadused puhastusaine kasutamine, pudeli integreerimisel, Quick Connect kiirühendus
Komplektis pesupüstol, pesutoru, pihustustoru, 8 m voolik, A 3/4" adapter, kodupuhastuskomplekt, pinnapuhasti T 5, kivi-/ fassaadipuh. aine 1 l, kott
Värv Kollane / must
Kaal 12 kg
Mõõtmed 414 x 306 x 588 mm