Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Survepesur KÄRCHER K 5 Power Control

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
369,90 €
Transport 10 tööpäeva

Parem kontroll ja käsitsemismugavus – Kärcheri rakendus Home & Garden abistab kasutajat paljudes puhastustoimingutes ja erinevate esemete puhastamisel. Rakenduse konsultant aitab valida optimaalse surveastme valitud eseme puhastamiseks. Survet saab manuaalselt reguleerida, keerates selleks pihustustoru Vario Power. Lisaks konsultatsiooniteenusele saab rakenduses näha toodete koostejuhised, hooldus- ja puhastusjuhised ja kasutada Kärcheri teenindusportaali. Lisaks on seadmel ka pesupüstol G 160 Q Power Control, puhastustoru, puhastusvahendi süsteem Plug 'n' Clean, mis võimaldab puhastusvahendit kiiresti ja puhtalt vahetada, kõrgekvaliteetne alumiiniumist teleskoopkäepide seadme mugavaks transportimiseks ja ruumisäästlikuks hoiustamiseks, kiirühendussüsteem Quick Connect kõrgsurvevooliku ja pesupüstoli hõlpsaks ja kiireks ühendamiseks ja lahti ühendamiseks ning hoiustamisvõimalused lisatarvikutele, mis on alati mugavalt käepärast.

Omadused 

 K 5 Power Control: Rakendus Home & Garden

Rakendus Home & Garden

Kärcheri rakendus Home & Garden muudab teid puhastuseksperdiks. Kärcheri asjatundlikkus aitab teil saavutada ideaalsed puhastustulemused. Mugav ja kõikehõlmav teenus: kogu info seadme, selle kasutamise ja Kärcheri teenuseportaali kohta.
 K 5 Power Control: Pesupüstol Power Control ja kiirühendusega Quick Connect pihustustorud

Pesupüstol Power Control ja kiirühendusega Quick Connect pihustustorud

Optimaalne seadistus igale pinnale. 3 surveastet ja üks puhastusvahendi režiim. Täielik kontroll: manuaalne ekraan näitab valitud seadistusi. Kiirühendusadapter Quick Connect kõrgsurvevooliku ja lisatarvikute lihtsaks kinnitamiseks.
 K 5 Power Control: Plug 'n' Clean – Kärcheri puhastusvahendi süsteem

Plug 'n' Clean – Kärcheri puhastusvahendi süsteem

Innovatiivne kinnitustarvik Kärcheri puhastusvahendite pudelitele. Puhastusvahendite kiire, lihtne ja mugav pinnale kandmine survepesuri abil. Kärcheri puhastusvahendid suurendavad seadme efektiivsust ning aitavad puhastatavat pinda kaitsta ja hooldada.                                     
Kirjeldus survepesur
Toide Võrgutoide
Võimsus 2100 W
Rõhk (bar) 145 baari
Maks. voolutugevus 500 l / h
Juhtme pikkus 5 m
Eriomadused puhastusaine kasutamine, pudeli integreerimisel, Quick Connect kiirühendus
Komplektis pesupüstol, pesutoru, pihustustoru, A 3/4" adapter, 10 m voolik, kott
Värv Kollane / must
Kaal 13 kg
Mõõtmed 402 x 306 x 588 mm