Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Survepesur KÄRCHER K2 Power Control Car

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
129,90 €
Transport 10 tööpäeva

Kärcheri rakendus Home & Garden muudab iga kasutaja puhastuseksperdiks ning tagab põhjaliku puhastuse koos Kärcheri survepesuriga K 2 Power Control. Rakenduses saate kasutada abivalmis konsultandi abi, kes toetab kasutajaid mistahes puhastustoimingu juures praktiliste soovituste ja nippide abil. Rakendus pakub ka kõikehõlmavat teenust, sealhulgas infot seadme, rakenduse ja Kärcheri teenuseportaali kohta. Survepesuril on kõrgsurve-pesupüstol ja kaks Quick Connect kiirühendusega pihustustoru. Surveastet saab reguleerida otse pihustustorult Click Vario Power, tänu millele on teil maksimaalne kontroll iga puhastustoimingu üle. Seadmel on ka reguleeritava kõrgusega teleskoopkäepide seadme mugavamaks transportimiseks ja hoiustamiseks, imivoolik puhastusvahendite hõlpsaks pinnale kandmiseks, praktiline lisatarvikute hoidik, kõrgsurve-pesupüstol ja toitejuhe ning 5-meetrine voolik. Autopuhastuskomplekt sisaldab pesuharja, mille abil saab sõidukitelt puhastada sinna tekkinud hallika kihi, ja vahuotsakut, mis tekitab pindadele hästi haakuva ja maksimaalselt mustust eemaldava vahu, ning 500 ml autošampooni.

Omadused

 K 2 Power Control Car: Rakendus Home & Garden

Rakendus Home & Garden

Kärcheri rakendus Home & Garden muudab teid puhastuseksperdiks. Kärcheri asjatundlikkus aitab teils saavutada ideaalsed puhastustulemused. Mugav ja kõikehõlmav teenus: kogu info seadme, selle kasutamise ja Kärcheri teenuseportaali kohta.
 K 2 Power Control Car: Kiirühendusega Quick Connect varustatud pesupüstol ja pihustustoru

Kiirühendusega Quick Connect varustatud pesupüstol ja pihustustoru

Lihtsalt sisestage ja keerake – saadaval on kaks erinevat pihustustoru. Surve optimaalne seadistamine: valikus on 3 surveastet ja puhastusvahendi režiim. Lihtne kontrollida: sümbolid pihustustorudel tähistavad seadistusi.
 K 2 Power Control Car: Reguleeritava kõrgusega teleskoopkäepide

Reguleeritava kõrgusega teleskoopkäepide

Mugava tõmbekõrguse saavutamiseks. Täielikult sissetõmmatav — tagab optimaalse hoiustamise.                                     
Kirjeldus survepesur
Toide Võrgutoide
Võimsus 1400 W
Rõhk (bar) 110 baari
Maks. voolutugevus 360 l/h
Juhtme pikkus 5 m
Komplektis autopuhastuskomplekt, pesuhari, vahuotsak, autošampoon 0,5 l, kõrgsurve pesupüstol G 120 Q Power Control, pesutoru, kõrgsurvevoolik 5 m
Värv Kollane / must
Kaal 4 kg
Mõõtmed 246 x 280 x 586 mm