Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Survepesur KÄRCHER K2 Power Control Home

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
149,90 €

Kärcheri rakendus Home & Garden muudab iga kasutaja puhastuseksperdiks ning tagab põhjaliku puhastuse koos Kärcheri survepesuriga K 2 Power Control. Rakenduses saate kasutada abivalmis konsultandi abi, kes toetab kasutajaid mistahes puhastustoimingu juures praktiliste soovituste ja nippide abil. Rakendus pakub ka kõikehõlmavat teenust, sealhulgas infot seadme, rakenduse ja Kärcheri teenuseportaali kohta. Survepesuri K 2 Power Control Home komplekti kuulub kodupuhastuskomplekt Home Kit koos pinnapesuri T 1 ja 500 ml terrassipuhastusvahend Patio & Deck, mille abil saab suuremad pinnad puhastada pritsmevabalt. Seadmel on kõrgsurve-pesupüstol ja 2 Quick Connect kiirühendusega pihustustoru. Surveastet saab reguleerida otse pihustustorult Click Vario Power, tänu millele on teil maksimaalne kontroll iga puhastustoimingu üle. Seadmel on ka reguleeritava kõrgusega teleskoopkäepide seadme mugavamaks transportimiseks ja hoiustamiseks, imivoolik puhastusvahendite hõlpsaks pinnale kandmiseks, praktiline lisatarvikute hoidik, kõrgsurve-pesupüstol ja toitejuhe ning 5-meetrine voolik.

Omadused

 K 2 Power Control Home: Rakendus Home & Garden

Rakendus Home & Garden

Kärcheri rakendus Home & Garden muudab teid puhastuseksperdiks. Kärcheri asjatundlikkus aitab teils saavutada ideaalsed puhastustulemused. Mugav ja kõikehõlmav teenus: kogu info seadme, selle kasutamise ja Kärcheri teenuseportaali kohta.
 K 2 Power Control Home: Kiirühendusega Quick Connect varustatud pesupüstol ja pihustustoru

Kiirühendusega Quick Connect varustatud pesupüstol ja pihustustoru

Lihtsalt sisestage ja keerake – saadaval on kaks erinevat pihustustoru. Surve optimaalne seadistamine: valikus on 3 surveastet ja puhastusvahendi režiim. Lihtne kontrollida: sümbolid pihustustorudel tähistavad seadistusi.
 K 2 Power Control Home: Reguleeritava kõrgusega teleskoopkäepide

Reguleeritava kõrgusega teleskoopkäepide

Mugava tõmbekõrguse saavutamiseks. Täielikult sissetõmmatav — tagab optimaalse hoiustamise.                                     
Kirjeldus survepesur
Toide Võrgutoide
Võimsus 1400 W
Rõhk (bar) 110 baari
Maks. voolutugevus 380 l/h
Juhtme pikkus 5 m
Eriomadused juhised rakenduse Home & Garden abil
Komplektis kodupuhastuskomplekt, pinnapuhasti T 1 Surface Cleaner, 0,5 l terrassipuhastusaine Patio & Deck, kõrgsurve pesupüstol, G 120 Q klikk-ühendusega pesutoru Vario Power, 3/4" voolikuadapter, kõrgsurvevoolik 5 m
Värv Kollane / must
Kaal 4 kg
Mõõtmed 246 x 280 x 586 mm