Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Survepesur KÄRCHER K3 Power Control Car

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
129,90 €
Transport 10 tööpäeva

Tänu praktilisele konsultatsiooniteenusele rakenduses Home & Garden, mida on võimalik kasutada ka koos survepesuriga K 3 Power Control, saab Kärcheri survepesuri abil saavutada veelgi paremad puhastustulemused – ja see muudab kasutaja tõeliseks puhastuseksperdiks. Rakendus pakub ka kõikehõlmavat teenust, sealhulgas infot seadme, rakenduse ja Kärcheri teenuseportaali kohta. Puhastatava pinnaga sobiva surveastme saab seadistada otse pihustustorult ja kontrollida pesupüstoli G 120 Q Power Control ekraanilt – ideaalne surve igale pinnale. Puhastusvahendi pinnale kandmine integreeritud puhastusvahendi paagist on kiire, lihtne ja mugav. Kärcheri survepesur K 3 Power Control avaldab muljet ka pikendatava teleskoopkäepidemega, tänu millele on seadet mugav transportida ja hoiustada, alusega suurema stabiilsuse saavutamiseks, hoidikutega lisatarvikutele, kõrgsurve-pesupüstoli, toitejuhtme ja Kärcheri kiirühendussüsteemiga Quick Connect. Alust saab kasutada teise kandesangana, võimaldades seadet hõlpsasti tõsta ja erinevatesse kohtadesse tõsta. Autopuhastuskomplekt sisaldab pesuharja, mille abil saab sõidukitelt puhastada sinna tekkinud hallika kihi, ja vahuotsakut, mis tekitab pindadele hästi haakuva ja maksimaalselt mustust eemaldava vahu, ning 500 ml autošampooni.

Omadused

 K 3 Power Control Car: Rakendus Home & Garden

Rakendus Home & Garden

Kärcheri rakendus Home & Garden muudab teid puhastuseksperdiks. Kärcheri asjatundlikkus aitab teils saavutada ideaalsed puhastustulemused. Mugav ja kõikehõlmav teenus: kogu info seadme, selle kasutamise ja Kärcheri teenuseportaali kohta.
 K 3 Power Control Car: Pesupüstol Power Control ja kiirühendusega Quick Connect pihustustorud

Pesupüstol Power Control ja kiirühendusega Quick Connect pihustustorud

Optimaalne seadistus igale pinnale. 3 surveastet ja üks puhastusvahendi režiim. Täielik kontroll: manuaalne ekraan näitab valitud seadistusi. Kiirühendusadapter Quick Connect kõrgsurvevooliku ja lisatarvikute lihtsaks kinnitamiseks.
 K 3 Power Control Car: Reguleeritava kõrgusega teleskoopkäepide

Reguleeritava kõrgusega teleskoopkäepide

Mugava tõmbekõrguse saavutamiseks. Täielikult sissetõmmatav — tagab optimaalse hoiustamise.                                     
Kirjeldus survepesur
Toide Võrgutoide
Võimsus 1600 W
Rõhk (bar) 120 baari
Maks. voolutugevus 380 l/h
Juhtme pikkus 5 m
Eriomadused puhastusaine kasutamine paagist, Quick Connect kiirühendus
Komplektis autopuhastuskomplekt, pesuhari, vahuotsak, autošampoon 0,5 l, kõrgsurve pesupüstol G 120 Q Power Control, pihustustoru Vario Power Jet, pesutoru, kõrgsurvevoolik 7 m
Värv Kollane / must
Kaal 4,4 kg
Mõõtmed 297 x 280 x 677 mm