Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Survepesur KÄRCHER K7 Smart Control

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
599,90 €
Transport 10 tööpäeva

Lihtsalt ühendage oma survepesur K 7 Smart Control Bluetoothi abil nutitelefonis Kärcheri rakendusega Home & Garden ning puhastamine muutub palju lihtsamaks ja tõhusamaks. Rakenduse konsultant annab kasutajatele sõltuvalt puhastusolukorrast ja puhastatavast esemest praktilisi soovitusi ja nõuandeid. Lisaks konsultatsiooniteenusele saab rakenduses näha toodete koostejuhised, hooldus- ja puhastusjuhised ja kasutada Kärcheri teenindusportaali. Seadmel on veelgi praktilisi omadusi: turborežiim lisajõudluse tarbeks, tänu millele ei ole ka tõrksa mustuse eemaldamine enam mingi vaev. Survetaset saab reguleerida otse LCD-ekraaniga pesupüstolil G 180 Q Smart Control või saab anda käsu surve muutmiseks läbi rakenduse – nii ei lähe puhastamisel midagi valesti. Lisaks on seadmel ka pihustustoru 3-in1 Multi Jet erinevate puhastustoimingute teostamiseks ilma pihustustoru vahetamata, puhastusvahendi süsteem Plug 'n' Clean, mis võimaldab puhastusvahendit hõlpsasti pihustada, kõrgekvaliteetne alumiiniumist teleskoopkäepide seadme lihtsaks transportimiseks ja hoiustamiseks, parkimisasend ja käepäraselt paigutatud lisatarvikud.

Omadused 

 K 7 Smart Control: Bluetooth ühendus rakendusele Home & Garden

Bluetooth ühendus rakendusele Home & Garden

Kärcheri rakendus Home & Garden muudab teid puhastuseksperdiks. Kärcheri asjatundlikkus aitab teils saavutada ideaalsed puhastustulemused. Bluetoothi abil ühendatud rakenduse kaudu saab survepesuri surveastet reguleerida.
 K 7 Smart Control: Turborežiim lisajõudluse tarbeks, et eemaldada pindadelt ka kõige tõrksam mustus

Turborežiim lisajõudluse tarbeks, et eemaldada pindadelt ka kõige tõrksam mustus

Turborežiimi pakutav lisajõudlus parandab puhastusefektiivsust ja säästab aega. Tagab võimsa kohtpuhastuse, et eemaldada ka kõige tõrksam mustus.
 K 7 Smart Control: Pesupüstol Smart Control ja pihustustoru 3-in-1 Multi Jet

Pesupüstol Smart Control ja pihustustoru 3-in-1 Multi Jet

LCD-ekraani ja nuppudega pesupüstol surve reguleerimiseks ja puhastusvahendi doseerimiseks. Pöörleval pihustustorul 3-in-1 Multi Jet on kolm erinevat düüsi joa tüübi lihtsaks vahetamiseks. Kiirühendusadapter Quick Connect kõrgsurvevooliku ja lisatarvikute lihtsaks kinnitamiseks.                                     
Kirjeldus survepesur
Toide Võrgutoide
Võimsus 3000 W
Rõhk (bar) 180 baari
Maks. voolutugevus 600 l/h
Juhtme pikkus 5 m
Eriomadused puhastusaine kasutamine Plug'N'Clean süsteemiga, Bluetooth, Quick Connect kiirühendus
Komplektis kõrgsurve pesupüstol G 180 Q Smart Control, kolm-ühes Multi Jet, kõrgsurvevoolik 10 m, voolikuadapter 3/4"
Värv Kollane / must
Kaal 17,4 kg
Mõõtmed 458 x 330 x 666 mm