Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Survepesur KÄRCHER K7 Smart Control Home

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
709,90 €
Transport 10 tööpäeva

Survepesuri K 7 Premium Smart Control saab Bluetoothi abil hõlpsasti nutitelefoniga ühendada. See tähendab, et kasutaja saab Kärcheri rakendusest Home & Garden praktilisi soovitusi ja nõuandeid paljude puhastusolukordade ja puhastatavate esemete osas ning teha seadistusi. Lisaks konsultatsiooniteenustele ja soovitustele, mis aitavad teil puhastamisel veelgi paremaid tulemusi saavutada, saab rakenduses näha ka toodete koostejuhiseid, hooldus- ja puhastusjuhiseid ja kasutada Kärcheri teenindusportaali. Seadmel on lisajõudluse tarbeks ka turborežiim, et eemaldada pindadelt ka kõige tõrksam mustus. LCD-ekraaniga pesupüstol G 180 Q Smart Control ja pihustustoru 3-in-1 Multi Jet pakuvad maksimaalset kasutusmugavust: survet saab reguleerida otse pesupüstolilt või konsultandi abil läbi rakenduse. LCD-ekraanilt saate kontrollida survetaset, turborežiimi rakendamist või seda, kas seade on endiselt ooterežiimil. Seadmega on kaasas ka kodupuhastuskomplekt Home Kit, kuhu kuulub pinnapuhasti T 7 Surface Cleaner ja 1-liitrine kolm-ühes kivipuhastusvahend 3-in-1 Stone Cleaner. Lisaks on seadmel ka voolikurull, pesuvahendi süsteem Plug 'n' Clean, alumiiniumist teleskoopkäepide, parkimisasend ja käepäraselt paigutatud lisatarvikud.

Omadused

 K 7 Premium Smart Control Home: Bluetooth ühendus rakendusele Home & Garden

Bluetooth ühendus rakendusele Home & Garden

Kärcheri rakendus Home & Garden muudab teid puhastuseksperdiks. Kärcheri asjatundlikkus aitab teils saavutada ideaalsed puhastustulemused. Bluetoothi abil ühendatud rakenduse kaudu saab survepesuri surveastet reguleerida.
 K 7 Premium Smart Control Home: Turborežiim lisajõudluse tarbeks, et eemaldada pindadelt ka kõige tõrksam mustus

Turborežiim lisajõudluse tarbeks, et eemaldada pindadelt ka kõige tõrksam mustus

Turborežiimi pakutav lisajõudlus parandab puhastusefektiivsust ja säästab aega. Tagab võimsa kohtpuhastuse, et eemaldada ka kõige tõrksam mustus.
 K 7 Premium Smart Control Home: Pesupüstol Smart Control ja pihustustoru 3-in-1 Multi Jet

Pesupüstol Smart Control ja pihustustoru 3-in-1 Multi Jet

LCD-ekraani ja nuppudega pesupüstol surve reguleerimiseks ja puhastusvahendi doseerimiseks. Pöörleval pihustustorul 3-in-1 Multi Jet on kolm erinevat düüsi joa tüübi lihtsaks vahetamiseks. Kiirühendusadapter Quick Connect kõrgsurvevooliku ja lisatarvikute lihtsaks kinnitamiseks.                                     
Kirjeldus survepesur
Toide Võrgutoide
Võimsus 3000 W
Rõhk (bar) 180 baari
Maks. voolutugevus 600 l/h
Juhtme pikkus 5 m
Eriomadused puhastusaine kasutamine Plug'N'Clean süsteemiga, Bluetooth, Quick Connect kiirühendus
Komplektis kodupuhastuskomplekt, pinnapuhasti T 7 Surface Cleaner, kivipindade ja fassaadipuhastusvahend 1 l, kõrgsurve pesupüstol G 180 Q Smart Control, kolm-ühes Multi Jet, kõrgsurvevoolik 10 m, voolikuadapter 3/4"
Värv Kollane / must
Kaal 17,9 kg
Mõõtmed 459 x 330 x 666 mm