Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

JURA_tassisoojendaja-1709x1440.jpg Zoom

Tassisoojendaja JURA Consumer

Kaubamärk: JURA
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1 - 3
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
139,90 €
Tavahind: 199,90 € - 30%

Kohv maitseb kõige paremini kuumalt. Seetõttu on kõigi kohvimeistrite põhimõtteks töötada korralikult eelsoojendatud tassidega. Kui valada kuum kohv külma portselantassi, läheb palju soojust kaotsi – liigagi palju.

Eelsoojendatud tassides avaldub aga kohvi hõrk aroom kogu oma täiuses. JURA elegantne väikesemõõtmeline tassisoojendi on ideaalne tarvik kõikidele automaatsetele espressomasinatele. Kaks kütteelementi hoiavad tasse pidevalt ligikaudu 55 °C temperatuuril, mis on täpselt õige tulise espresso või piimavahuga kaetud cappuccino valmistamiseks.

Optimaalselt kasutatav hoiuruum

Väikesemõõtmelisel tassisoojendil on uudne pehmendussüsteem, mistõttu mõlemad sahtlid sulguvad vaikselt. Selle mahutavus on sobitatud koduseks kasutamiseks ning tassisoojendi on mõeldud kuni 90 mm läbimõõduga ja kuni 110 mm kõrguste tasside jaoks. Igal tasapinnal on ruumi viiele espressotassile (läbimõõduga 57 mm), neljale kohvitassile (läbimõõduga 66 mm) või kuuele cappuccino-tassile (läbimõõduga 90 mm). Suletud süsteemis ei lähe väärtuslik soojusenergia kaotsi ja tassid ei saa tolmuseks.

Soojad tassid just siis, kui neid vajad

Uudse tassisoojendi programmeeritav sisse- ja väljalülitumisaeg tagab keskkonnasäästlikkuse. Seda saab kergesti oma vajaduste järgi kohandada, nii et tassid on soojad täpselt selleks ajaks, kui soovid oma hommikukohvi nautida. Kunagi varem ei ole olnud nii lihtne keskkonda hoida.

Võimsus 60 W
Eriomadused Mõõtmed LxKxS: 12,2 x 30,6 x 34,9cm