Teler PANASONIC TX-65EZ1000E OLED

Ülim pildikvaliteet, mis vastab filmitegijate ettekujutusele

Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
4999,90 €
Transport 10 tööpäeva

Video4K PRO HDR Master HDR OLED Studio Colour HCX2 protsessor Pilt, mis on häälestatud Hollywoodis Ultra HD Premium Mitme HDR-i tugi THX heakskiiduga 4K ekraan Art & Interior IP koduvõrk Minu avakuva 2.0

4K PRO HDR

Järgmise põlvkonna ülim pildikvaliteet, mis vastab filmitegijate ettekujutusele 

Panasonicu tippklassi 4K PRO HDR telerid on loodud põhikontseptsioonidest alustades ning saanud lõpplihvi Hollywoodis, mis tagab filmiloojate ettekujutusele vastava pildikvaliteedi. Panasonicu tipptasemel professionaalse 3D-värviotsingutabeli värvihaldustehnoloogiaga Studio Colour HCX2* protsessori ja järgmise põlvkonna OLED-paneeliga suudavad 4K PRO HDR telerid tabada algupärase filmi kõiki nüansse ja detaile. 

Master HDR OLED

Panasonicu "Master" HDR OLED pakub parimat OLED-elamust 

Panasonicu OLED-paneele kutsutakse nimega "Master" (Meister), kuna nad suudavad kuvada sügavamaid musti toone ja meil on võimalik neid juhtida suurema detailsusastmega kui kunagi varem. See tähendab, et ühendades Panasonicu tuntud pildikvaliteedi meisterlikkuse ja Hollywoodi värvispetsialistide oskused suudame me häälestada paneelid nende tippvõimekusele

Studio Colour HCX2

Meie parim 4K töötlus koos Hollywoodi värvispetsialistide erihäälestusega 

uus Studio Colour HCX2* 4K protsessor esindab Panasonicu kujutiste töötlemise tipptaset. Plasmateleritelt ja professionaalsetelt leviedastusseadmetelt saadud värvi-, mustataseme ja heleduse oskusteabele tuginedes loodud süsteemi on täiendavalt häälestanud Hollywoodi värvispetsialistid ning tulemuseks on saadud filmiloojate visioonile vastav pildikvaliteet. 

Ultra HD Premium

Uus valdkonnastandard detailsete ja värvirikaste 4K-piltide optimaalse HDR-jõudlusega esitamiseks

Ultra HD Premium on uus standard, mille on loonud UHD Alliance, tööstusharu ülene organisatsioon, kuhu kuuluvad juhtivad filmistuudiod, tarbeelektroonikatootjat, sisulevitajad ja tehnoloogiaettevõtted, mille juhatuse üheks liikmeks on ka Panasonic. Muude nõudmiste hulgas peab teler vastama ka lahutusvõime, dünaamilise vahemiku ja värvigammaga seotud jõudlusmõõdikutele. 

Mitme HDR-i tugi

Toetus mitmele HDR-vormingule 

Panasonicu telerid toetavad nüüd mitut erinevat HDR-vormingut, nagu filmide ja UHD Blu-ray plaatide puhul standardset HDR-vormingut HDR10, ning nüüd ka BBC ja Jaapani NHK poolt leviedastustelevisioonile välja töötatud HDR-vormingut Hybrid Log Gamma.

 

THX® heakskiiduga ekraan

Professionaalse kino pildikvaliteet teie elutoas 

Legendaarne filmitegija George Lucas lõi THX-i, et parendada meelelahutuskogemust nii kinos kui kodus. THX 4K ekraani heakskiit omistatakse vaid teleritele, mis läbivad 400 THX-i labortesti 30 testikategoorias. Ranged jõudlusstandardid ja kompromissitu pildikvaliteet tagavad filmitegija visioonile vastava kogumuse. 

Art & Interior

Loodud sobituma igasse keskkonda – LOODUD TEID SILMAS PIDADES 

Elegantse joonega, ka kõige stiilsematesse interjööridesse sobituvas Panasonic EZ1000-s on ühendatud erakordsed materjalid ja meistrite poolt häälestatud pildikvaliteet, mis toovad üheskoos teieni elutruu kinoelamuse – Hollywood teie oma kodus.

 

Diagonaal (") 65
Resolutsioon UHD 3840 x 2160
Paneel 4K ULTRA HD/Master OLED HDR
Pildimootor OLED Superb Motion Drive
Smart TV Jah
Bluetooth Jah
NFC Ei
WiFi Jah
USB 3
USB 2.0 2
USB 3.0 1
HDMI pordid 4
Heli (W) 80 W
Digituuner T2/C/S2
DVB-T tuuner Jah - T2
DVB-C tuuner Jah
DVB-S tuuner Jah - S2
Ethernet Jah
Optiline audioväljund Jah
CI (common interface) Jah
Kõrvaklappide väljund Jah
Energiaklass B
Seinakinnituse suurus 400x300
Kaal koos alusega kg 27
Mõõtmed alusega (L x K x S) 1452 x 918 x 330 mm
Pakendi mõõtmed (LxKxS mm) 1650 x 948 x 330 mm
Pakendi kaal kg 39
Komponentsisend Jah
Komposiitsisend Jah
SCART Ei
DLNA Jah