Triikimiskeskus PHILIPS GC9640/60

Laoseis: Laos
Teenusepakkuja:
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
369,90 €
Vaata saadavust EXPERTi kauplustes
Pealadu Laos
Tallinn Järve Keskus Laos
Tallinn Magistrali Keskus Laos
Jõgeva Expert Tellimisel
Jõhvi Kaubanduskeskus Tellimisel
Kohtla-Järve Laos
Pärnu Kaubamajakas Laos
Rakvere Põhjakeskus Laos
Rapla Rappeli Keskus Tellimisel
Viljandi Uku Keskus Laos
Võru Semu kaubamaja Tellimisel
EPOOD Tellimisel

Suur äravõetav veepaak hõlpsaks veega täitmiseks

Suur äravõetav veepaak hõlpsaks veega täitmiseks
Eemaldatav veepaak võimaldab seadet väljalülitamata igal ajal vett juurde lisada. Triikraual on suur täiteava, tänu millele saate veepaaki lihtsalt kraani all täita. Paak mahutab 1,8 l, mistõttu saate triikimisrauda paaki uuesti täitmata mugavalt kuni 2 h kasutada.

Säästke energiat ECO-režiimiga

Säästke energiat ECO-režiimiga

Režiim ECO võimaldab teil energiat säästa, mõjutamata sealjuures triikimistulemusi negatiivselt. Režiimi ECO puhul kasutatakse väiksemat aurukogust, millest piisab siiski kõigi teie riiete triikimiseks.

Sõltumata sellest, kas triigite teksapükse või siidi, temperatuurisätteid ei ole vaja muuta

Sõltumata sellest, kas triigite teksapükse või siidi, temperatuurisätteid ei ole vaja muuta

Tehnoloogia OptimalTEMP abil ei pea te temperatuurisätete muutmisele, temperatuuri muutmise ootamisele ega riiete eelsorteerimisele aega raiskama. Tänu temperatuuri ja pideva võimsa auruvoo kombinatsioonile võite garanteeritult ilma põletusteta triikida kõiki kangaid alates teksastest kuni siidini.

Ohutu ja kindel kandmislukustus

Ohutu ja kindel kandmislukustus

Aurugeneraatoril on kandmislukustus, mis kinnitab triikraua kindlalt aluse külge, vältimaks libisemise või kuuma tallaga kokkupuutumise ohtu. Tänu sellele saab triikrauda turvaliselt kodus ringi transportida ja panipaigast ära tuua ning sinna viia.

Triikraua kuuma talla võib ohutult triikimislauale asetada

Triikraua kuuma talla võib ohutult triikimislauale asetada

Innovatiivne OptimalTEMP tehnoloogia garanteerib, et ühtegi triigitavat kangast ei põletata. Lisaks kindlustundele triikimise ajal, mida see pakub. tähendab see, et saate jätta kuuma triikimisrauatalla vahetult puuvillast triikimislaua peale seda kahjustamata. See aitab vähendada ebamugavustunnet randmetes, kuna te ei pea triikrauda nii tihti alusele ja sellelt ära tõstma.

Automaatne väljalülitus tagab ohutuse ja säästab energiat

Automaatne väljalülitus tagab ohutuse ja säästab energiat

Automaatse väljalülituse funktsioon lülitab aurutriikraua automaatselt välja, kui seda ei ole paar minutit kasutatud. See säästab energiat ja nii ei pea te ohutuse pärast muretsema.

Testinud ja kinnitanud sõltumatud tekstiilieksperdid

Testinud ja kinnitanud sõltumatud tekstiilieksperdid

Seda triikrauda on testinud ja selle on heaks kiitnud sõltumatute tekstiiliekspertide instituut nagu näiteks DWI, IWTO, Woolmark, tänu selle suurepärastele triikimistulemustele. Woolmark Apparel Care programm aitab tarbijatel ära tunda kvaliteetsed rõivahooldustooted, mis on heaks kiidetud ettevõtte Woolmark Company poolt villastel rõivaesemetel kasutamiseks. Philips on oma OptimalTEMP tehnoloogiaga ainuke kaubamärk, millele Woolmark on omistanud kullastandardi. Võite olla kindel, et Woolmarki heakskiidetud rõivahooldustooted sobivad ideaalselt kõigile villastele rõivaesemetele.

Philipsi kõige paremini libisev ja kõige kriimustustekindlam tald

Philipsi kõige paremini libisev ja kõige kriimustustekindlam tald

T-ionic Glide on Philipsi kõige parem tald, mis tagab suurepärase libisemise, muutes triikimise lihtsaks ja kiireks. Sellel on roostevabast terasest põhi, mis on alumiiniumiga võrreldes tugevam ja vastupidavam, ning millesse on kriimustuskindluse tõstmiseks integreeritud titaanoksiidi kiht. Lisaks tagavad täpne kuju ja õhuavad kortsude kiireks eemaldamiseks veelgi parema aurujaotuse.

Võimas aur kortsude tõhusaks eemaldamiseks

Võimas aur kortsude tõhusaks eemaldamiseks

Revolutsiooniline tehnoloogia pakub teile võimalust saada osa ülikiirest triikimiskogemusest. Võimas ja katkematu auruvoog silub välja ka kõige kangekaelsemad kortsud isegi paksud materjalid silutakse lihtsalt ja kiirelt. Lisaks saab vajaduse korral kasutada võimast auruvoogu, mis sobib suurepäraselt vertikaalseks aurutamiseks või tugevamate kortsude silumiseks.

Kerge kaaluga ja mugav kasutada

Kerge kaaluga ja mugav kasutada

Teie aurugeneraatoriga triikraud on ideaalse kaaluga – hämmastavalt kerge ja mugav kasutada. See libiseb kergelt üle rõivaste, eemaldab kiirelt ka kõige tugevamad kortsud, vähendades samas randmes tekkivat pinget. Ka vertikaalne aurutamine on selle triikrauaga väga lihtne ja tõhus. Nüüd saate mugavalt ja tõhusalt eemaldada kortsud ka kõige õrnematelt rõivastelt – näiteks siidipluusidelt, kleitidelt ja jakkidelt ning isegi raskesti triigitavatelt rõivastelt, millel on voldid, kaunistused, nööbid jms – vertikaalselt.

Lihtne ja tõhus katlakivi eemaldamise süsteem

Lihtne ja tõhus katlakivi eemaldamise süsteem

Katlakivi regulaarne eemaldamine kaitseb teie triikrauda ja tagab teile parima aurukasutuse. Spetsiaalselt disainitud ja ideaalses asukohas asuv Easy De-Calc Plus funktsioon võimaldab suurepäraselt eemaldada katlakivi ja pikendada aurugeneraatoriga triikraua kasutusiga. Triikraud teavitab puhastamise ja katlakivi eemaldamise vajadusest nii tule kui ka heliga. Kui seade on jahtunud, siis lihtsalt eemaldage funktsiooni Easy De-Calc nupp, laske saastunud vesi ja katlakivi tassi ning valage ära.                                 

Tüüp Triikimiskeskus
Triikimisplaat T-Ionic Glide plaat
Auru väljundus (g/min) 140 g/min
Aurupahvaku funktsioon 480 g/min
Rõhk (bar) 7 baari
Aurugeneraator jah
Veepaagi maht 1,8 L
Puhastussüsteem Easy De-Calc Plus süsteem
Eriomadused Optimaalse temperatuuri tehnoloogia
Komplektis Triikraud ja alus
Värv Valge / kuldne