Trimmeri komplekt PHILIPS QG3330/15

Kõik ühes habeme- ja juuksepiirel


Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-3
34,90 €
Tavahind:38,90 € -10%
Transport 1-3 tööpäeva Vaata saadavust EXPERTi kauplustes
Pealadu Tellimisel
Tallinn Järve Keskus Laos
Tallinn Magistrali Keskus Tellimisel
Jõgeva Expert Tellimisel
Jõhvi Kaubanduskeskus Tellimisel
Kohtla-Järve Tellimisel
Pärnu Kaubamajakas Tellimisel
Rakvere Põhjakeskus Tellimisel
Rapla Rappeli Keskus Tellimisel
Viljandi Uku Keskus Tellimisel
Võru Semu kaubamaja Tellimisel
EPOOD Tellimisel

Viis-ühes habeme- ja juuksepiirel Proovige erinevaid habeme-, vuntsi- ja soengustiile selle kõik-ühes piirliga. Viis tarvikut võimaldavad proovida kerge vaevaga palju erinevaid stiile.

Piirake näo-, kaela- ja põskhabeme karvu, et saada täiuslik välimusPiirake näo-, kaela- ja põskhabeme karvu, et saada täiuslik välimus Kasutage kammita täissuuruses piirlit, et viimistleda oma välimust ja saavutada puhtad teravad jooned habeme servades.

18 seatavat pikkust (1-18 mm) ühtlase habeme või habemetüüka jaoks18 seatavat pikkust (1-18 mm) ühtlase habeme või habemetüüka jaoks Piirake oma habe täpselt soovitud pikkusele, valides soovitud pikkusesätte. Habeme- ja habemetüüka kamm pakub 18 pikkusesätet vahemikus 1 kuni 18 mm, täpselt 1 mm vahesammudega.

Tekitage habeme või kitsehabeme ümber teravad joonedTekitage habeme või kitsehabeme ümber teravad jooned Tekitage peened jooned, kontuurid ja detailid oma välimuse muutmiseks

Vabanege õrnalt soovimatutest nina- ja kõrvakarvadestVabanege õrnalt soovimatutest nina- ja kõrvakarvadest Eemaldage soovimatud nina- ja kõrvakarvad lihtsalt ja mugavalt.

18 seatavat pikkust (3-20 mm) ühtlase soengu tegemiseks18 seatavat pikkust (3-20 mm) ühtlase soengu tegemiseks Hoidke oma soeng stiilsena või looge uus, piirates seda erinevatele pikkustele. Juuksekamm pakub 18 pikkusesätet vahemikus 3 kuni 20 mm, täpselt 1 mm vahesammudega.

Nahale ohutud suure jõudlusega terad õrnaks piiramiseksNahale ohutud suure jõudlusega terad õrnaks piiramiseks Nautige õrna ja tõhusat piiramist. Terased on iseterituvad ja valmistatud peenlihvitud kroomitud terasest, mis tagab kestva jõudluse. Ümardatud otsad ja kammid tagavad sujuva ja kaitstud kontakti nahaga.

60 minutit juhtmevaba kasutamist pärast 10-tunnist laadimist60 minutit juhtmevaba kasutamist pärast 10-tunnist laadimist Meie uued terad vähendavad hõõrdumist ja annavad eelmiste mudelitega võrreldes kuni 70% rohkem tööaega.

Piirli saab kraani all puhtaks loputadaPiirli saab kraani all puhtaks loputada Lihtsalt loputage terad ja kammid pärast iga kasutamist puhtaks, et tagada pikaajaline jõudlus.

Piirli ja tarvikute hoiustamine või reisile kaasavõtmine on lihtnePiirli ja tarvikute hoiustamine või reisile kaasavõtmine on lihtne Hoidke oma kõik-ühes piirlit mugavalt ja organiseeritult vutlaris, mis hoiab ja kaitseb liikvel olles piirlit ja kõiki tarvikuid.

2-aastane garantii, pinge kasutamiseks kõikjal maailmas, ei vaja õli2-aastane garantii, pinge kasutamiseks kõikjal maailmas, ei vaja õli Kõik meie isikuhooldusvahendid on loodud pikaajaliseks kasutamiseks. Toodetel on 2-aastane garantii ja pinge kasutamiseks kõikjal maailmas ning neid ei ole kunagi vaja õlitada.

Tüüp Habemepiirel-juukselõikusmasin
Toide Akutoide
Otsikute arv 6
Veekindel Jah
Komplektis 4 tarvikut ja 2 kammi