Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Tuhaimur KÄRCHER AD 4 Premium

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
159,90 €
Transport 10 tööpäeva

600-vatise turbiini ja väljapuhkeõhufiltriga tuha- ja kuivtolmuimeja AD 4 Premium tagab muljetavaldavalt suure ja pikaajalise imemisjõudluse. Selle integreeritud filtripuhastussüsteem puhastab ummistunud filtri ühe nupuvajutusega, nii et imemisvõimsus suureneb kohe uuesti. Prügikonteineri kiire ja mugav tühjendamine prügiga kokku puutumata on tagatud üheosalise filtrisüsteemiga (tugeva lameda voltfiltriga ja jämeda prügi metallfiltriga) ning konteineri praktilise käepidemega. Lisaks tagavad kõrgekvaliteedilised tulekindlad materjalid tuha imemisel maksimaalse ohutuse. Ja tänu kaldlõikega käsitorule eemaldatakse kogu tuhk tolmuimejaga mugavalt - isegi nurkadest ja korstna raskesti ligipääsetavatest kohtadest. Koos kõva pinna puhastamiseks ette nähtud põrandaotsiku ja kvaliteetsete kroomitud imitorudega, mis mõlemad kuuluvad komplekti, saab AD 4 Premiumi kasutada kõikjal täisväärtusliku kuivtolmuimejana. Muud praktilised omadused: kaabli ja tarvikute hoiukoht ning praktiline viis, kuidas imemisvoolikut või põrandaotsikutega imitorusid saab töövaheaegadel toetada masina najale.

Omadused

Tuhaimur AD 4 Premium: Kärcher filtripuhastsusüsteem ReBoost

Kärcher filtripuhastsusüsteem ReBoost

Integreeritud nupuvajutusega toimiv filtripuhastus. Suureks ja pikaajaliseks imemisjõudluseks. Sobib suurte mustusekoguste sisseimemiseks.
Tuhaimur AD 4 Premium: Üheosaline filtrisüsteem

Üheosaline filtrisüsteem

Koosneb kurdfiltrist, metall- ja jämedama mustuse filtrist. Eraldiseisev täiendav heitõhufilter (ainult mudelil AD 4 Premium). Maksimaalne mugavus tänu filtri lihtsale eemaldamisele ja võimalusele puhastada konteiner ilma mustusega kokku puutumata.
Tuhaimur AD 4 Premium: Tulekindel materjal, metallkonteiner, ümbrisega metallvoolik ning elektrostaatilise kaitsega sang.

Tulekindel materjal, metallkonteiner, ümbrisega metallvoolik ning elektrostaatilise kaitsega sang.

Maksimaalne turvalisus tuha imemisel — isegi siis, kui seadet ei kasutata nõuetekohaselt.                                     
Kirjeldus tuhaimur
Toide Võrgutoide
Võimsus 600 W
Tolmumahuti 17 L
Eriomadused ülesehituselt võimalikult tulekindel
Komplektis 1,7 m voolik, torud, tulekindel kuivimu otsik, tulekindel kurdfilter
Värv Kollane / must
Kaal 5,3 kg
Mõõtmed 365 x 330 x 565 mm