Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Vee- ja tolmuimeja KÄRCHER WD 4 V-20/5/22

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
139,90 €
Transport 10 tööpäeva

Suur imemisvõimsus ja energiasäästlik töö vaid 1000-vatise energiatarbega. Kuna põrandaotsiku, imivooliku ja masina töö on ideaalselt koordineeritud, saavutate säravpuhta tulemuse ning eemaldate kogu märja, kuiva, peene ja jämedama mustuse ilma igasuguste katkestuste ja filtri vahetamiseta. Mudelil WD 4 V-20/5/22 on töökindel 20 l plastkonteiner, 5 m juhe, 2,2 m imivoolik, põrandaotsik, lapik kurdfilter ja fliisist tolmukott. Tänu patenteeritud tehnoloogiale saab vee- ja tolmuimeja filtrit eemaldada lihtsasti ja kiiresti vaid mõne sekundiga – ja seda ilma tolmuga kokku puutumata. Eemaldatav käepide võimaldab lisatarvikud otse imemisvooliku külge kinnitada. Voolikut saab kompaktselt hoiustada seadme ülaosal. Seal on ka piisavalt ruumi väiksemate tarvikute hoiustamiseks. Põrkeraual olev parkimishoidik võimaldab kõiki torusid ja põrandaotsikut kiiresti ja mugavalt hoiustada. Lisaks on seadmel konteineri lihtsaks avamiseks ka lukustussüsteem „Push & Pull“ ja ergonoomilise kujuga kandesang seadme mugavaks transportimiseks.

Omadused

Vee- ja tolmuimeja WD 4 V-20/5/22: Patenteeritud filtrieemaldustehnoloogia

Patenteeritud filtrieemaldustehnoloogia

Filtri kiire ja lihtne eemaldamine vaid sekundite jooksul, pöörates filtrikasseti välja – ilma mustusega kokku puutumata. Märg- ja kuivimemiseks ilma filtrit vahetamata.
Vee- ja tolmuimeja WD 4 V-20/5/22: Imivooliku hoiustamine seadmel

Imivooliku hoiustamine seadmel

Imivoolikut saab ruumisäästlikult ja ohutult hoiustada seadme ülaosal. Intuitiivne ja turvaline hoidmine nii parema kui ka vasaku käega.
Vee- ja tolmuimeja WD 4 V-20/5/22: Praktiline juhtme ja lisatarvikute hoidik

Praktiline juhtme ja lisatarvikute hoidik

Ruumisäästlik, turvaline ja lihtsasti ligipääsetav lisatarvikute hoidik. Toitejuhet ohutult hoiustada integreeritud juhtmekonksudel.                                     
Kirjeldus vedelike ja tahke prügi koristamiseks
Toide Võrgutoide
Sisendvõimsus (max) 1000 W
Tolmukogumissüsteem Konteiner ja tolmukott
Tolmukoti/-anuma maht (l) - / 20 L
Juhtme pikkus 5 m
Eriomadused puhumisfunktsioon
Komplektis 2,2 m voolik, 2 x 0,5 m toru 35 mm, märg- ja kuivpuhastuse põrandaotsik, klambrid, praootsik, fliisist filtrikott, lapik kurdfilter
Värv Kollane / must
Kaal 6,8 kg
Mõõtmed 384 x 365 x 526 mm