Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Vee- ja tolmuimeja KÄRCHER WD 5 V-25/5/22

Kaubamärk: KÄRCHER
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 10
Teenusepakkujad
TFBank
Telia
Esto järelmaks
Orienteeruv kuutasu järelmaksuga ostes
Kuumakse
199,90 €
Transport 10 tööpäeva

Võimas, kuid energiatõhus lahendus kodumajapidamiste koristamiseks. Vee- ja tolmuimeja WD 5 V-25/5/22 on ideaalne lahendus optimaalsete puhastustulemuste saavutamiseks kuiva, märja, peene ja jämedama mustuse kõrvaldamisel – ja seda vaid 1100 W energiatarbega. Seadmel on töökindel 25 l plastkonteiner, 5 m juhe, elektrostaatilise kaitsega käepidemega 2,2 m imivoolik, lülitatav põrandaotsik, lapik kurdfilter ja fliisist tolmukott. Lapik kurdfilter sobib ja kuiva mustuse pidevaks imemiseks ilma filtrit vahetamata. Tänu patenteeritud filtrieemaldustehnoloogiale saab filtri eemaldada vaid sekunditega ja ilma tolmuga kokku puutumata. Filtri saab efektiivselt puhastada vaid nupuvajutuse abil – filtripuhastussüsteem puhastab filtri ja taastab imemisvõimsuse. Eemaldatav käepide võimaldab lisatarvikud otse imemisvooliku külge kinnitada. Vooliku saab ruumisäästlikuks hoiustamiseks ohutult seadme ülaosale kinnitada. Põrkeraual olev parkimishoidik võimaldab kõiki torusid ja põrandaotsikut tööpauside ajaks kiiresti ja mugavalt hoiustada.

Omadused

Vee- ja tolmuimeja WD 5 V-25/5/22: Erakordne filtripuhastussüsteem

Erakordne filtripuhastussüsteem

Võimsad õhuvood eemaldavad filtrist tolmu ja talletavad selle konteinerisse vaid nupuvajutusega. Seadme imemisvõimsus taastub kiiresti.
Vee- ja tolmuimeja WD 5 V-25/5/22: Patenteeritud filtrieemaldustehnoloogia

Patenteeritud filtrieemaldustehnoloogia

Filtri kiire ja lihtne eemaldamine vaid sekundite jooksul, pöörates filtrikasseti välja – ilma mustusega kokku puutumata. Märg- ja kuivimemiseks ilma filtrit vahetamata.
Vee- ja tolmuimeja WD 5 V-25/5/22: Imivooliku hoiustamine seadmel

Imivooliku hoiustamine seadmel

Imivoolikut saab ruumisäästlikult hoiustada seadme ülaosas. Intuitiivne ja turvaline hoidmine nii parema kui ka vasaku käega.                                     
Kirjeldus vedelike ja tahke prügi koristamiseks
Toide Võrgutoide
Sisendvõimsus (max) 1100 W
Tolmukogumissüsteem Konteiner ja tolmukott
Tolmukoti/-anuma maht (l) - / 25 L
Juhtme pikkus 5 m
Eriomadused puhumisfunktsioon
Komplektis 2,2 m voolik, elektrostaatilise kaitsega käepide, 2 x 0,5 m toru 35 mm, märg- ja kuivpuhastuse põrandaotsik, praootsik, fliisist filtrikott, lapik kurdfilter
Värv Kollane / must
Kaal 8,4 kg
Mõõtmed 418 x 382 x 653 mm