Ostukorvi ei ole tooteid lisatud.

Äriklienditeenindus

Expert tehnikakauplused pakuvad oma kaubavalikus nii maailma tipp-tasemel kaubamärkide kui ka vähemtuntud, aga kvaliteeti tagavate tootjate tooteid. Kaubavaliku koostamisel oleme arvestanud oma klientide soove, ning teinud kõikidest võimalikest saadaolevatest kaupadest oma valiku nii, et iga toode täidaks kõiki kliendi jaoks põhilisi funktsioone.

Oleme mitmete tuntud kaubamärkide maaletoojad ja hulgimüüjad, mis võimaldab meil pakkuda oma klientide ootustele vastavaid tooteid ja suuri koguseid kohe oma laost. Teeme koostööd paljude jaekaubanduse ja e-kaubanduse ettevõtetega Eestis ning äriklienditeenindus pakub professionaalset konsultatsiooni ning järelteenindust kõikidele ettevõtetele ja organisatsioonidele. Meie klientideks on koolid, lasteaiad, haiglad, veebipoed, teised hulgimüüjad, kauplused, väikepoed, riiklikud asutused, puhkemajad, hotellid ja paljud teised ettevõtted.

ÄRIKLIENDITEENINDUS PAKUB OMA KLIENTIDELE:

  • laiendatud sortimenti, mis vastab äriklientide vajadustele
  • ärikliendi vajadustest lähtuvalt suuri kaubakoguseid
  • paindlike maksetingimusi
  • hulgiostude puhul konkurentsivõimelisi hindu
  • sortimendiväliseid tooteid, mida meie e-poes pole
  • võimalust ise kaubale lattu järgi minna
  • toodete tutvustusi kliendi juures
  • lisagarantiid

Ärikliendi jaoks olulised lisagarantii, sobilikud tarneviisid ja paindlikud tingimused saab kokku leppida kirjutades HULGI@EXPERT.EE

Oleme 25 aastase ärikogemusega usaldusväärne ja kindel äripartner.

Meie ladu asub Tartu mnt. ääres Tallinna linnapiirist 3km kaugusel aadressiga Raeküla tee 5. Kaubale on võimalik lihtsasti ja mugavasti järele minna tööajal ning kauba saame väljastada 1-2 tööpäeva jooksul.

Põhilaos on kohe olemas suur sortiment tooteid millele saame pakkuda kiireid tarneaegu kliendi vajadustest lähtuvalt üle Eesti.

Leiame lahenduse mitte töötavale seadmele ning kokkuleppel kliendiga saame pakkuda nii asendustooteid, paigaldust kui ka vana seadme äravedu.

Valik brändidest:

Samsung, Philips, LG, Sony, Apple, Lenovo, HP, Razer, Acer, Targus, Electrolux, Bosch, Whirpool, Miele, Climadiff, Aeg, Sharp, Bissell, Makita, Mamibot, Xiaomi, Braun, Philips, Kärcher, Tefal, Veritas, Jura, Delonghi, Russell Hobbs, WMF, Bose, Denon, JBL, Pioneer, Sony, Jabra, Dali, Lenco, Yamaha

Expert on maailma suurim koduelektroonika kauplustekett mis asutati aastal 1967 Šveitsis ning on tänaseks laienenud 20 riiki.

Expert Eesti rõõmustab Eesti tarbijaid juba ligi 30 aastat. Täna on Eestis 9 Experti kauplust ja e-pood. Expert Eesti eesmärgiks on kvaliteetkodutehnika uusimate mudelite pakkumine täna, homme ja ka mitmete aastate pärast. Pikaaegsed kogemused ja põhjalikud teadmised on meie tegutsemise aluseks ja professionaalse kodutehnika müügi eelduseks.

Head tooted, head hinnad - ikka Expertist!