Ostukorvi ei ole tooteid lisatud.
RSS

Uudised

Kvaliteetsed Refurb tooted nüüd Expertis

Refurb (ehk renoveeritud) tooted on kvaliteetsed elektroonikaseadmed, mis on läbinud põhjaliku taastamisprotsessi ja kontrolli. See protsess hõlmab toote puhastamist, vajadusel remonti, osade asendamist ja testimist, et tagada nende optimaalne toimimine. Refurb tooted pakuvad mitmeid eeliseid, mis muudavad need atraktiivseks valikuks nii ettevõtetele kui ka tarbijatele.

 

Refurb tooted on tark ja keskkonnasõbralik valik, mis võimaldavad saada kvaliteetseid elektroonikaseadmeid ja teisi tooteid taskukohase hinnaga. Need on ideaalsed ettevõtetele, kes soovivad säästa oma IT-kuludelt, ja tarbijatele, kes otsivad kvaliteetseid seadmeid, mis ei koorma keskkonda.

 

Kvaliteet ja usaldusväärsus: Refurb tooted on hoolikalt kontrollitud ja taastatud, et tagada nende kvaliteet ja usaldusväärsus. Nad pakuvad sarnast jõudlust ja töökindlust nagu uued tooted, kuid tavaliselt madalama hinnaga.

Keskkonnasõbralikkus: Refurb toodete ostmine aitab vähendada elektroonikajäätmete kogust ja säästa ressursse. See on keskkonnasõbralik valik, mis aitab vähendada jäätmete teket ja toodete varustuse tsüklit.

Sääst: Refurb tooted on tavaliselt taskukohasemad kui uued. See võimaldab ettevõtetel ja tarbijatel säästa raha, samal ajal saades kvaliteetseid tooteid.

Garantii ja tugi: Enamik refurb tooteid kaasneb garantii ja toega, mis annab ostjatele kindluse ja turvatunde. Kui peaks tekkima mingeid probleeme, on olemas professionaalne tugi ja teenindus.

Mitmekesisus: Refurb tooteid on Expertis saadaval laias valikus, sealhulgas sülearvutid, nutitelefonid, nutikellad ja mitmed teised tooted. See annab teile võimaluse valida enda vajadustele vastavad seadmed.

 

Expert avas Kohtla-Järve Vironia keskuses oma 9. tehnikapoe
Expert avas Kohtla-Järve Vironia keskuses oma 9. tehnikapoe

Täna, 8. märtsil avas Expert Kohtla-Järve Vironia keskuses oma 9. tehnikapoe

Vironia Keskuse Expert kauplus pakub laias valikus tooteid juhtivatelt kaubamärkidelt – Philips, Electrolux, Samsung, LG, Sony, Apple, Lenovo, HP, Bosch, Whirpool, Miele, Kärcher, Jura, Delonghi, Bose jpt Avanädalavahetusel, poes on palju kaupu väga soodsate hindadega!

Kodutehnikakaupluste kett Expert tegutseb 22 riigis. Expert on Eestis tegutsenud üle 25 aasta. Expert Estonia kauplused asuvad Jõhvis, Tallinnas, Rakveres, Tartus, Pärnus, Raplas, Türil ja Viljandis. Experti e-poe leiab aadressilt www.expert.ee.

Expert avas Järve Keskuses oma suurima elektroonikapoe
Expert avas Järve Keskuses oma suurima elektroonikapoe

Järve Keskuses on nüüd maailma suurima koduelektroonika kaupluseketi Expert uue kontseptsiooniga esinduspood, mis laiub koguni 1200 ruutmeetril.


Experti Järve esinduskaupluses on Eesti suurim demoaladega kohvitsoon, mis võimaldab maailma juhtivate kaubamärkide Miele, JURA, Saeco, Philips ja DeLonghi tooteid kohapeal testida. Samuti on esinduses kolm nn shop-in-shop (pood poes) kontseptsiooniga ala; valikus on 50 erinevat pliidiplaati, 190 tolmuimejat (sh 40 erinevat robottolmuimejat), üle 50 eri külmiku, üle 80 pesumasina ja laialdaselt TV-, audio- ja IT-seadmeid ning TV-sein, et klient saaks soravalt välja valida sobivaima toote.


Expert koduelektroonika kaupluste kett tegutseb 22 riigis, sh Eestis juba üle 25 aasta. Eestis on kaheksa Experti kauplust ning e-pood.

Järve Keskus on olnud Tallinna armastatuim kodu- ja sisustuskeskus juba 20 aastat. Keskus kuulub Silikaat Gruppi, Eesti kapitalil põhinevasse suurkontserni, mis hõlmab paljude valdkondade juhtivaid ettevõtteid jaekaubandusest ja kinnisvaraarendusest põllumajanduse ning tootmiseni.

 

Järve kauplus