RSS

Uudised

Expert avas Kohtla-Järve Vironia keskuses oma 9. tehnikapoe
Expert avas Kohtla-Järve Vironia keskuses oma 9. tehnikapoe

Täna, 8. märtsil avas Expert Kohtla-Järve Vironia keskuses oma 9. tehnikapoe

Vironia Keskuse Expert kauplus pakub laias valikus tooteid juhtivatelt kaubamärkidelt – Philips, Electrolux, Samsung, LG, Sony, Apple, Lenovo, HP, Bosch, Whirpool, Miele, Kärcher, Jura, Delonghi, Bose jpt Avanädalavahetusel, poes on palju kaupu väga soodsate hindadega!

Kodutehnikakaupluste kett Expert tegutseb 22 riigis. Expert on Eestis tegutsenud üle 25 aasta. Expert Estonia kauplused asuvad Jõhvis, Tallinnas, Rakveres, Tartus, Pärnus, Raplas, Türil ja Viljandis. Experti e-poe leiab aadressilt www.expert.ee.

16.01-28.02 Experti kauplustes ja e-poes järelmaksuintress 0%
16.01-28.02 Experti kauplustes ja e-poes järelmaksuintress 0%

0% Järelmaksuintress Experti kauplustes ja e-poes 16.01-28.02.2023!

 

1. 0% intress, 0€ lepingutasu, 0€ sissemakse.

 

2. Kampaania toimub koostöös TFBankiga

 

3. Alates 100€ ostukorvist lepinguperioodile 10 kuuks.

 

4. Kampaaniaga seoses tekkivate küsimuste või pretensioonide korral palume pöörduda e-maili aadressil e-pood@expert.ee

 

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Järelmaksu pakub TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAAL. Tutvu tingimustega müügikohas või küsi nõu meie asjatundjalt. 

 

0% рассрочка в магазинах  и интернет-магазине Expert в период 16.01-28.02.2023!

 

1. 0% интрес, 0€ плата за договор, 0€ первый взнос.

 

2. Кампания проходит в сотрудничестве с TFBank

 

3. На покупки от 100 € на срок действия договора 10 месяцев.

 

4. В случае возникновения вопросов или претензий, возникающих в связи с кампанией, просим обращаться по адресу электронной почты e-pood@expert.ee.

 

Внимание, это финансовая услуга. Рассрочку предлагает TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAAL. Уточняйте условия в магазине или обратитесь за консультацией к нашему специалисту.

0 intress

Expert avas Järve Keskuses oma suurima elektroonikapoe
Expert avas Järve Keskuses oma suurima elektroonikapoe

Järve Keskuses on nüüd maailma suurima koduelektroonika kaupluseketi Expert uue kontseptsiooniga esinduspood, mis laiub koguni 1200 ruutmeetril.


Experti Järve esinduskaupluses on Eesti suurim demoaladega kohvitsoon, mis võimaldab maailma juhtivate kaubamärkide Miele, JURA, Saeco, Philips ja DeLonghi tooteid kohapeal testida. Samuti on esinduses kolm nn shop-in-shop (pood poes) kontseptsiooniga ala; valikus on 50 erinevat pliidiplaati, 190 tolmuimejat (sh 40 erinevat robottolmuimejat), üle 50 eri külmiku, üle 80 pesumasina ja laialdaselt TV-, audio- ja IT-seadmeid ning TV-sein, et klient saaks soravalt välja valida sobivaima toote.


Expert koduelektroonika kaupluste kett tegutseb 22 riigis, sh Eestis juba üle 25 aasta. Eestis on kaheksa Experti kauplust ning e-pood.

Järve Keskus on olnud Tallinna armastatuim kodu- ja sisustuskeskus juba 20 aastat. Keskus kuulub Silikaat Gruppi, Eesti kapitalil põhinevasse suurkontserni, mis hõlmab paljude valdkondade juhtivaid ettevõtteid jaekaubandusest ja kinnisvaraarendusest põllumajanduse ning tootmiseni.

 

Järve kauplus