Ostukorvi ei ole tooteid lisatud.

Lisagarantii

LISAGARANTII

Tehnika on muutunud sedavõrd keeruliseks, et palju on funktsioone ja komponente, mille töös võib tekkida tõrkeid. Sellele viitab ka langev keskmine toodete tööiga ning lühenevad tootja poolsed garantiid. Kuna tehnoloogia mängib meie elus aina tähtsamat rolli, on probleemide esinemise tõenäosus suur. Sageli võib garantiiväliselt ka väiksemate rikete kõrvaldamine osutuda kulukaks või isegi võimatuks.

Statistika näitab, et 40-50% suurtest kodumasinatest on parandatud või uuega asendatud 3.-5. kasutusaastal ning 30% neist on vajanud lausa korduvat remonti. Samuti olnuks 80% katkiste telerite parandus kallim kui uue soetamine.

Vastavalt seadusele on Sul õigus 2 aasta jooksul esitada pretensioon puudusega kauba suhtes. Et kindlustunne kestaks ka pärast 2 aasta möödumist, pakub Expert kodumasinatele (telerid, suured kodumasinad, v.a õhupuhastid, gaasipliidid) lisagarantii sõlmimise võimalust kokku kuni 4 aastaks! 

Lisagarantii sisaldab:

  • tasuta transporti remonti ja tagasi
  • asendustoodet remondiperioodil

Lisagarantiid pakume nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Ettevõtetele kehtib tavagarantii toodetele 6 kuud, lisagarantii pikendab ettevõtte poolt ostetud toote garantiiperioodi kestvust 18 kuu võrra. 

Küsi lisainfot e-pood@expert.ee või 650 8780. 

Tutvu lisagarantii toodetega siin