Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

EISA Awards 2018-2019 võitjad Expertis saadaval

23.08.2018
EISA Awards 2018-2019 võitjad Expertis saadaval

65" SUPER UHD Teler LG 65SK9500PLA

Tehisintellekt on toomas muutusi telerite nutifunktsioonidesse ja LG uus mudel SK9500 on nende telerite hulgas eesliinil. Kuuludes LG 2018 aasta Super UHD mudelivalikusse, toob see teler vaatajateni ULTRA HD kujutise (Dolby Vision toetatud) Nano-Cell tehnoloogia ja Full Array LED Dimming Pro’ga, lisades sellele kõigele veel võimsa tehisintellekti tugisamba, mida nimetatakse AI ThinQ ja mis ühildub Google Assistant funktsiooniga. Süsteem töötab koos olemasolevate Google Assistant ja Amazon Alexa toega seadmetega, võimaldades kanali-, sisendi- ja muid seadistusi teha häälkäskluste teel. Uusima webOS platvormi ja Magic Remote abil on teleri tohutu hulga rakenduste vahel liikumine lausa lust. SK9500 on tehisintellektiga teler, mille suurepärased ühendused ja intuitiivsed omadused on vastavad iga kasutaja vajadustele.

 

 

65" QLED Samsung teler QE65Q9FNATXXH 

Esimene, mis selle Samsung tipp-QLED teleri juures silma hakkab, on suurepärane disain ja diskreetse paigaldamise võimalus. Mainitud paigaldusviis on vaba kaablite segadikust - jääb vaid üks märkamatu kaabliühendus tänu One Connect Box’ile, mis majutab endas kõiki sisendeid. Lisaks sellele saab teleri ekraan seisva pildi olekus või valmisolekurežiimis täita seinapildi ülesannet Samsungi Ambient režiimis - kuvades kunsti, vidinaid või kasutaja enda pildimaterjali. Tänu Smart Things tehnoloogiale võib teler täita ülesannet ka nutikodu ökosüsteemis. Pildikvaliteetki on endisest palju muljetavaldavam, kuna 65Q9FN kasutab Full Array Local Dimming (FALD) tehnoloogiat, mida juhitakse Samsungi Q-Engine pilditöötlusmootoriga. Tulemuseks on rabavalt kaunis pildikvaliteet. SDR ja HDR sisu, sealhulgas HDR10, HDR10+ ja HLG, hämmastab vaatajat supersuure värvigamma ulatusega, suure ereduse ja sügavmustaga.

 

 

65" OLED LG teler OLED65E8PLA 

LG on oma uue 65-tollise E8 mudeli näol vallale lasknud ülivõrdes omadustega ja tohutult mitmetahulise UHD HDR teleri, mille jalustrabav pildikvaliteet on ainult üks osa selle omadustest. Näiteks on nutikas interaktsioon ja videovaatamine suurepärase WebOS liidese kaudu nüüd palju kiirem tänu LG ThinQ tehisintellektiga protsessorile. Dolby Atmos dekodeerimine / esitus lisab haaravust helile, pilt-klaasil-disain aga võimaldab teleril igasse ruumi sulanduda. Ning pildikvaliteedi tagab uus, veelgi eredama OLED paneeli disain ja Alpha 9 pildimootor, mis koos toovad vaatajani kontrastiderikka, laiahaardelise värvigammaga kujutise. Toetatud on ka Dolby Vision materjal nii plaadilt kui voogedastusplatvormidelt, samas kui HDR10 sisu viimistletakse veelgi LG muljetavaldava pilditöötlustehnoloogia poolt. See teler on oma võidu meie premium-OLED telerite kategoorias igati ära teeninud.