Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Elektroonikaettevõte LG Electronics (LG) tutvustab tehnikamessil CES 2019 maailma esimest kokkurullitavat OLED telerit

16.01.2019
Elektroonikaettevõte LG Electronics (LG) tutvustab tehnikamessil CES 2019 maailma esimest kokkurullitavat OLED telerit

Eelmisel aastal tutvustas LG SIGNATURE OLED W telerit, mis tõestas, et teler võib samaaegselt olla nii võimekas kui ka peen ja ilus. LG on viinud selle saavutuse aga täiesti uuele tasemele ja loonud revolutsioonilise teleri, mida saab ühe nupuvajutusega kokku rullida. "R" uue SIGNATURE OLED R teleri nimes märgibki revolutsiooni kodumeelelahutuse vallas.

Kokkurullitav OLED teler on tõeline innovatsioon, mis vabastab kasutajad ruumipiirangutest, sest tuba ei ole enam vaja teleri vaatamise järgi sisustada. 
Tippteler on varustatud tehisintellekti, teise põlvkonna α9 Gen 2 protsessori ja sügava õppe algoritmiga. 

AI telerid toetavad häälassistenti Amazon Alexa ning Apple AirPlay2 ja HomeKit. AirPlay2 abil saab lihtsalt mängida iTunesist ja teistest videorakendustest videosid ning Apple'i seadmetest kuulata muusikat ja vaadata pilte otse OLED R teleris. HomeKit võimaldab teleri kontrollimist Home rakenduse või Siri abil.

Uus OLED R teler pakub kolme erinevat asendivõimalust – Full, Line ja Zero, mis võimaldavad telerit kasutada viisidel, mis enne OLED tehnoloogia väljatöötamist olid võimatud.

Full asend pakub kontrastset, sügavat ja realistlikku vaatamiskogemust täismõõdus ekraanilt. 

Line asend võimaldab uut OLED R telerit osaliselt kokku rullida, kui täisasendit ei ole tarvis – kasutajad saavad valida Clock, Frame, Mood, Music ja Home juhtpaneeli vahel. Clock funktsiooniga saab hetkega näha aega ja ilmateadet, Frame vaates saab teleris nautida nutitelefonist pilte ja Mood funktsiooniga luua mõnusam õhkkond.

Zero View asendis on kõik teleri 65 tolli peidetud selle alusesse. Kuid kasutajad saavad ka siis nautida muusikat Dolby Atmos audiosüsteemist. Seadmel on alumiiniumist korpus ja kvaliteetsest villast valmistatud kõlarikate.