Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

LG alustab 2019. aasta telerite ülemaailmse väljalaskega

04.03.2019
LG alustab 2019. aasta telerite ülemaailmse väljalaskega

Uued Deep Learning tehnoloogiaga varustatud OLED telerid kinnistavad ettevõtte juhtpositsiooni esmaklassiliste telerite vallas.


LG Electronics (LG) teatas täna, et 2019. aasta tippklassi televiisorid, mille hulgas on OLED ja NanoCell telerid, paistakse sel nädalal müüki. Tänavu moodustavad OLED mudelid 20 protsenti ettevõtte tipptaseme telerite tooteportfellist. Eeldatavasti kasvab nõudlus OLED telerite järgi sel aastal 3,6 miljoni ühikuni, 2020. aastal 7 miljonini ning 2021. aastal 10 miljonini, mistõttu arvestab LG oma juhtpositsiooni laiendamisega tippklassi telerite vallas.

Kliendid Lõuna-Koreas ja USAs on esimesed, kellel on selle kuu alguses võimalus koju viia LG 2019. aasta telerid. Need on saadaval võtmeturgudel Aasias, Euroopas ja peagi ka Lõuna-Ameerikas.

Tänavused OLED ja NanoCell LCD telerid pakuvad täiustatud AI pildi- ja helikvaliteeti tänu täiustatud teise põlvkonna α9 Gen 2 nutikale protsessorile ja sügava õppe tehnoloogiale. 2019. aasta telerid on lisaks Google Assistantile varustatud ka Amazon Alexa häälassistendiga, mis teeb neist esimesed kaubanduslikult kättesaadavad telerid, mis pakuvad juhtivaid AI teenuseid. Veel enam – uued LG telerid saavad teise kvartali lõpus uuendused Apple AirPlay 2 ja Apple Homekit rakenduste toetuseks, et teha lihtsamaks videote ja heli voogesitused ning hõlbustada ühenduvust Apple'i nutikate kodutoodetega.

α9 Gen 2 protsessor LG OLED telerite W, E ja C seeriates täiustab pildi- ja helikvaliteeti sügava õppe tehnoloogia abil ning annab juurdepääsu laialdasele visuaalse teabe andmebaasile. See aitab protsessoril pilti optimeerida, tuvastades sisuallika kvaliteedi ja rakendades parimat algoritmi, et näidata muljetavaldavalt tõetruud pilti. Protsessor analüüsib ka ümbritsevaid tingimusi, et saavutada ekraaniheleduse optimaalne tase.

LG 2019. aasta meelelahutussarja juhivad OLED telerid erinevate ekraanisuurustega: W9 (mudel 77/65W9), E9 (mudel 65/55E9), C9 (mudel 77/65/55C9) and B9 (mudel 65/55B9). Maailma esimene 8K OLED teler (mudel 88Z9) laiendab LG tippklassi telerite tooteportfelli, samal ajal kui NanoCell – LG kõige rohkem arendatud LED teler – tagab täiusliku pildikvaliteedi, ereda pildi, täpsed värvid ja laiemad vaatamisnurgad. Teler on stiilse disainiga ning üliõhukese raamiga ja pakub sel aastal rohkem suurekraani võimalusi kui kunagi varem. Valitud 2019. aasta OLED ja NanoCell mudelid toetavad HDMI 2.1, mis võimaldab sisu vaadata kiirusega 120 kaadrit sekundis ning 4K kõrge kaadrisagedusega (4K HFR). Lisaks on võimaldatud automaatne madal latentsusrežiim (ALLM), muutuv värskendussagedus (VRR) ja täiustatud heli tagastuskanal (eARC).

LG lipulaevadest telerid on taas varustatud Dolby Visioniga, mis tagab suurepärase HDR kogemuse ja Dolby Atmosega, mis garanteerib tõetruu ümbritseva heli. 2019. aasta telerid reguleerivad nutikalt Dolby Visioniga ühilduvat sisu, et pakkuda muljetavaldavat HDR kogemust, isegi ereda valgusega tingimustes. α9 Gen 2 protsessor häälestab ka heli vastavalt sisu tüübile, tehes filmi- ja teledialoogid paremini arusaadavaks ning vokaalid lauludes selgemaks. Kuigi AI saab heliseadeid keskkonna järgi ideaalsele tasemele kohandada, saavad kasutajad soovi korral heli ka käsitsi reguleerida.

LG tänavune NanoCell sari koosneb 14st AI toega mudelist, mis on saadaval erinevates suurustes vahemikus 49-89 tolli*. Teiste LG telerimudelite seas, mis sel aastal müüki jõuavad, on ka unikaalne rullitav LG SIGNATURE OLED TV R (mudel 65R9), mis avaldas aasta alguses CESi külastajatele muljet. Täpsed kuupäevad, mil telerid müüki tulevad ning mudelite hinnad teatatakse regionaalselt.

“Meie tippklassi telerite tänavune väljalase näitab, et LG jätkab tehnoloogiliste uuenduste piiride nihutamist telerite vallas,” ütles Brian Kwon, mobiilse kommunikatsiooni ja koduse meelelahutuse ettevõtete president. “LG täiustatud AI tehnoloogiad parandavad pildi- ja helikvaliteeti ning rikastavad vaatamiskogemust.“

* Mudelid 75SM99, 65/55SM95, 86/75/65/55SM90, 75/65/55/49SM85 ja 65/55/49SM80