Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

LG esitleb α9 Gen 2 protsessoriga telereid

16.01.2019
LG esitleb α9 Gen 2 protsessoriga telereid
Elektroonikaettevõte LG Electronics (LG) esitleb tehnikamessil CES 2019 uusimaid ThinQ tehisintellektiga (AI) varustatud tipptelereid, mis viivad koduse meelelahutuse uuele tasemele.
 
LG teise põlvkonna α9 Gen 2 protsessori ja sügava õppe algoritmi abil tagavad uued AI mudelid kõrgetasemelisema pildi- ja helikvaliteedi. LG Z9, W9, E9 ja C9 seeria OLED telerites kasutatav α9 Gen 2 suurendab pildi- ja helikvaliteeti tänu nutikale algoritmile, mis tunneb ära sisuallika kvaliteedi ja määrab uuendused, et tagada parim võimalik visuaalne tulemus. LG 8K 88-tolline Z9 OLED teler pakub vaatajale kõige realistlikumat 8K pildikvaliteeti. 
 
Lisaks sisuallikate tuvastamisele määrab uus protsessor ka ekraanitoone, kasutades valguse taseme mõõtmiseks telerit ümbritseva valguse sensorit ja reguleerides vajadusel automaatselt ekraani heleduse optimaalseks. α9 Gen 2 AI täiustab veelgi HDR sisu, et ka kõige tumedamad stseenid oleksid täieliku kontrastsuse, detailsuse ja värvisügavusega isegi eredalt valgustatud ruumides. Samuti pakuvad LG telerid igas valguses haaravat HDR kogemust tänu Dolby Vision sisule, mida Dolby värskeim pilditöötluse uuendus nutikalt kohandab. 
 

ThinQ AI ja sügava õppe algoritmiga varustatud LG kõrgekvaliteedilisi LCD telereid (SM9X ja SM8X seeria) tutvustatakse tänavu uue nimega NanoCell. Nimi viitab erinevatele NanoCell tehnoloogiatele, nagu NanoColor, NanoAccuracy ja NanoBezel, mis tagavad parema heli- ja pildikvaliteedi ning ka peenema disaini.

HDMI 2.1 portide kaasamise tõttu toetavad kõik 2019. aasta OLED telerid ja valitud NanoCell telerid ka kõrget kaadrisagedust, tänu millele suudab α9 protsessor esitada sisu kuni 120 kaadrit sekundis. Tulemuseks on sujuv liikumine isegi kõige kiiremates kaadrites. Täiustatud heli tagastuskanal (eARC) võimaldab kodukinos sujuvalt HDMI ühendust kasutada ja nautida kõrgekvaliteedilist heli suurepärase detailsuse ja sügavusega. 

ThinQ AI-ga varustatud teleritesse on sisse ehitatud Google'i häälassistent Google Assistant. Tänavu kaasab LG ThinQ AI teleritesse ka Amazon Alexa häälassistendi, et pakkuda kasutajatele häälteenuste osas rohkem paindlikkust. Uued telerid võimaldavad kasutajatel sujuvalt ja paremini hallata igapäevaülesandeid, leida vastuseid oma küsimustele ja juhtida ühilduvaid nutikaid koduseadmeid. Näiteks pitsa tellimiseks pole tarvis telefoni järgi haarata, vaid seda on võimalik teleri kaudu teha ilma ekraanil mängivat saadet või filmi kinni panemata. 

Uue vestlushääle tuvastamise funktsiooniga ThinQ AI telerite kaudu on nüüd lihtsam kui kunagi varem saada oma küsimustele õigeid vastuseid. Konteksti paremini mõistev funktsioon võimaldab keerulisemaid küsimusi ja soove, mis tähendab, et kasutajad ei pea soovitud vastuse saamiseks mitu korda häälkäsklusi andma. Teenus hakkab saadaval olema LG nutikates telerites enam kui 140 riigis.