Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Millist tehnikat vajad matkal?

05.04.2018
Millist tehnikat vajad matkal?

Kuigi loodusesse ja puhkusele minnes tahaks nutimaailmast korraks välja lülituda, võib telefoni vaja minna siiski juba ohutuse mõttes, et looduse ilu imetlema jäädes end võõrast kohast koduni juhatada. Mööda ei saa vaadata ka kogu ilu jäädvustamisest ning meeldivast ajaviitest.

Akupank 

Kui nutitelefoni kasutada ka fotoaparaadi ja GPS seadmena, siis pole imestada, kui telefoni aku kiirelt tühjaks saab. Just seetõttu on akupankadest saanud viimasel ajal täielik müügihitt. Kuna inimesed on suvel rohkem liikvel, ei tasu panustada laadimisvõimaluste otsingu peale, vaid varuda koju juba eelnevalt akupank, mida saab mugavalt kaasa võtta matkale või festivalile. Seejuures tasuks veenduda, et akupank on vähemalt 10 000 mAh võimsusega ning arvestada tuleks ka sellega, kas laadida soovitakse üht või mitut seadet ning kui kiiresti akupank seadmed täis laeb.

Telefonihoidik 

Telefoni kasutamine GPS seadmena on samuti laialt levinud, kuid selleks, et tee jälgimine nutiseadmest oleks ohutu, tuleks hankida autosse telefonihoidik. Soodsamate telefonihoidikute hinnad algavad kümnest eurost ning nende paigaldamine on äärmiselt lihtne, sest kinnitus käib auto armatuurlaua õhurestile. Saadaval on ka paindlikumad nutitelefoni hoidjad, mida on võimalik paigutada esiklaasile iminapaga. Iminapp-kinnitusega telefonihoidjad sobivad nii tuuleklaasile kui ka armatuurlauale kinnitamiseks ning võimaldavad telefoni vastavalt mugavusele pöörata.

Veekindel telefoniümbris

Enne reisile minekut tasub läbi mõelda ka sihtkohast tulenevad erisused. Kui tegemist on näiteks kanuumatkaga, siis veekindel ümbris telefonile on soovituslik. Lisaks sellele, et telefoniümbrised telefoni kaitsevad, on need praktilised ka seetõttu, et neid on võimalik kasutada rahataskuna kaartide ja raha hoiustamiseks.

 

 

 

Kaasaskantav kõlar 

Kui puhkajad soovivad lõkke ääres muusikat kuulata, võiks kaasa pakkida kompaktse kaasaskantava kõlari. Ka väiksemad kõlarid võimaldavad mängida muusikat piisavalt valju heliga ning portatiivsed kõlareid saab omavahel juhtmevabalt ühendada, et tekiks ehe stereoheli. Väiksematel kõlaritel on isegi klambriga kinnitus, mis võimaldab kõlari seljakoti külge kinnitada. Kui valida mudel, millel on sisseehitatud aku, ei pea muretsema ka kõlari kestvuse pärast. Samuti on kõlarite valmistajad mõelnud sellele, et neid välitingimustes kasutada saaks – lisaks sellele, et kõlarid on juhtmevabad, on mitmed mudelid ka pritsmekindlad.