Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Piirideta heli - kõikjal Sinuga!

05.06.2019
Piirideta heli - kõikjal Sinuga!

Kaasaskantavad juhtmevabad kõlarid ja muusikakeskused võimaldavad nautida lemmikmuusikat kõikjal ja kvaliteetselt.

Peale igale eestlasele kohustusliku jaanipäeva mahub meie üürikesse suvesse veel palju tähistamisväärseid sündmusi: pulmi, sünnipäevi, kokkutulekuid… Kui linnulaulust jääb üksi väheks, saab ka vabas õhus lemmikmuusikaga peotujule vunki lisada.  Kusjuures täiesti juhtmevabalt.

Kaasaskantavad ehk portatiivsed kõlarid

Täna oleme me kõik juhtmetest tüdinud ning just välitingimustes on juhtmevabadus suureks eeliseks. Kaasaskantav kõlar on ka harjumuspärastest kõrvaklappidest mugavam lahendus meeleolu tõstmiseks nii rannas kui ka kodusel terrassil. Liikuval inimesel asendavad tänapäevased kaasaskantavad kõlarid ka klassikalist muusikakeskust.
Kuna kõlariga on võimalik ühendada ka mobiiltelefoni, on väga mugav näiteks koduses köögis toimetades sõbrannaga juttu puhuda. Samuti saab  köögis-toas-terrassil olevaid kõlareid omavahel ühendada. Teisisõnu teevad portatiivsed kõlarid ka koduse olemise mugavamaks ja õdusamaks.
Expertis on muljetavaldav valik kaasaskantavaid kõlareid, kaubamärkideks näiteks  VEHO, BOSE, JBL, SONY.

VEHO tooted ongi saadaval vaid Experti kauplustes. Ületades oma innovatiivse välimusega omataolisi, mõjuvad need kõlarid lausa kaunistuselemendina. BOSE kõlarid on  just kõige nõudlikumale heligurmaanile meele- ja kõrvapäraseks. JBL on esindatud suurima valikuga, selle võimsamad mudelid annavad juba ühest  kõlarist hea väikese muusikakeskuse heli ning sobivad kindlasti liikuvatele noortele inimestele. Omavahel kõlareid ühendades saab muusikaga katta päris suure ala. Samuti muudavad JBL kõlarid värvi, lisades muusikale silmailu. JBLi uhkeim kõlar pakub lisaks muusikale silmailu.

Suuremad muusikakeskused

Kui pidu kogub suurema rahvahulga ja nõuab võimsamat heli ja muusikat, tuleks juba muusikakeskuste soetamise peale mõelda.
Experti  valikus on LENCO, PANASONIC, SONY, JBL ja LG muusikakeskused. Nendega saab ühendada mikrofoni – korraldada karaoket. Osadel keskustel on võimalus ühendada teisegi mikrofoni näiteks õhtujuhi tarbeks. Või siis kitarri. Võimsad akud lasevad ka vajadusel mobiiltelefoni laadida.
LENCO on väga võimalusterohke - heli pole teistest parema kvaliteediga, aga klient saab sama raha eest väga palju!

Ainult parimad omadused!

  • Kaasaskantavaid kõlareid saab lisaks mobiiltelefonile ka muude nutiseadmetega ühendada. Muusikakeskustel on veelgi mitmekesisemaid võimalusi.
  • Nii portatiivsed kõlarid kui ka muusikakeskused on olustikukindlad. Ligi 95% pakutavatest kõlaritest ei karda väikest vihmatibutamist ega kanuumatkal lendlevaid pritsmeid.
  • Vähe sellest, etkõlareid on ise mitmetes värvitoonides, teevadmõndade mudelite tekitatud  värviefektid hubaseks nii kodused õhtud kui ka väikesed ajapeod.