Klienditugi

Müügitugi ja info  E-P   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Ettevõttest

Expert Eesti

Eesti tarbijaid rõõmustab EXPERT juba 25 aastat. Tänaseks tegutseb Eestis 7 EXPERT kauplust. Eesmärgiks on seatud kvaliteetkodutehnika uusimate mudelite pakkumine täna, homme ja ka mitmete aastate pärast. Pikaaegsed kogemused ja põhjalikud teadmised on meie tegutsemise aluseks ja professionaalse kodutehnika müügi eelduseks.

Head tooted, head hinnad - ikka EXPERT'st!

Expert tehnikakauplused pakuvad oma kaubavalikus nii maailma tipp-tasemel kaubamärkide kui ka vähemtuntud, aga kvaliteeti tagavate tootjate tooteid. Kaubavaliku koostamisel ei püüa me klientide silme-esist kirjuks ajada tohutu hulga erinevate sama funktsiooni täitvate kirevate kaupadega. Pigem vastupidi - meie ostueksperdid on teinud kõikidest võimalikest saadaolevatest kaupadest oma valiku nii, et iga toode täidaks kõiki põhilisi funktsioone ning pakuks ka kliendile midagi lisaks. 
Expert - parima teenindusega tehnikakauplus Eestis!

2009 aasta aprillis avaldas sõltumatu uuringuettevõte OÜ Dive Eesti Äripäevas TeenindusTop valdkonnauuringu raames Eesti tehnikakaupluste teeninduse kvaliteedi uuringu kokkuvõtte. Tulemustest selgus, et parima klienditeenindusega kodutehnikakaupluseks Eestis on Expert. Testkliendid käitusid nii kauplusi külastades kui ka telefoni- ja meiliteenindust hinnates tavaklientidena, tundes huvi fotoaparaatide vastu.Testis osalesid lisaks Experti kauplustele veel Euronicsi, Enteri, Entre, Klicki ja Mikromaailma kauplused.

Vaata kindlasti ka meie  Brändilugu

Tere tulemast EXPERT'i tehnikakauplustesse!