Klienditugi

Müügitugi ja info  E-R   +3726508783 epood@expert.ee 

 

Teenused

KOJUVEDU

Kaupluste transport

Kaupluste transpordiviisid: transport tuppa, vana toote äravedu ja võimalusel paigaldus.
Tarne alates samast päevast. Täpsemat infot hindade ja tarneaja osas saab küsida kauplustelt.

E-poe transport

Transport kauplusesse- toimetame kauba Teie poolt valitud kauplusesse ja teavitame sellest koheselt kui kaup on poes olemas ja võimalus on kaubale järgi minna. Teenus on TASUTA. Tarne 0-3 tööpäeva.

Transport pakiautomaati- partneriks Itella Smartpost pakiautomaat. Teenus on TASUTA ja kehtib Eestis. Tarne 1-3 tööpäeva.

Transport maja ette- partneriks DPD kuller. Toimetame kauba Teie poolt valitud aadressile. Kaup tuuakse maja ette. Teenus on TASUTA ja kehtib Eestis. Tarne 1-3 tööpäeva

Transport tuppa-  meie kullerid toovad kauba Teie poolt valitud aadressile. Kaup tuuakse tuppa. Teenus maksab 22-24 eurot. Tarne 2-5 tööpäeva.

Teenust pakume:

Tallinna linnas ja selle lähiümbruses (Viimsi, Maardu, Jüri, Kiili, Saue, Kakumäe, Laagri, Rae)

Tartu linn, Jõhvi linn, Pärnu linn, Viljandi linn, Rakvere linn.

Transport tuppa ja vana toote äravedu- meie kullerid toovad uue toote Teile tuppa ja viivad vana masina ära Teile sobival ajal. Teenus maksab 34 eurot. Tarne 2-5 tööpäeva.

Teenust pakume: 

Tallinna linnas ja selle lähiümbruses (Viimsi, Maardu, Kakumäe, Laagri, Rae)

Transport tuppa, vana toote äravedu ja paigaldus- meie kullerid toovad kauba Teile tuppa ja paigaldavad selle koheselt. Seejärel viivad vana toote ära. Paigaldus sisaldab prügi utiliseerimist, toote kohapealset paigaldust ja lühiõpetust. Teenus maksab 52 eurot. Tarne 2-5 tööpäeva kliendile sobival ajal.

Teenust pakume:

Tallinna linnas ja selle lähiümbruses (Viimsi, Maardu, Kakumäe, Laagri, Rae)

Vana kodutehnika ja patareide ning akude äraandmise kohta leiab infot järgmiselt internetiaadressilt:

http://eesringlus.ee/kuhu-viia-vana-kodutehnika-ja-patareid/

LISAGARANTII

Vastavalt seadusele on Sul õigus kahe aasta jooksul esitada pretensioon puudusega kauba suhtes. Et kindlustunne kestaks ka pärast kahe aasta möödumist, pakub Expert lisagarantii sõlmimise võimalust kuni viieks aastaks! 

Lisagarantii sisaldab:

  • tasuta transporti remonti ja tagasi
  • asendustoodet remondiperioodil

Lisagarantiid pakume nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Ettevõtetele kehtib tavagarantii toodetele 6 kuud, lisagarantiiga pakume tervelt 3 aastat. 

Küsi lisainfot e-pood@expert.ee või 650 8780

PARIMA HINNA GARANTII

Parima hinna garantiiga võid kindel olla, et kui leiad 30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest mõnes teises Eesti jaekaupluses sama toote parema hinnaga maksame hinnavahe täielikult kinni. Parima hinna garantii kehtib ainult tavahindade puhul.

JÄRELMAKS

Experti järelmaks teeb suurte ostude tegemise mugavaks ja lihtsaks! Kui plaanid suuremat ostu, on tark ühekordne suur väljaminek väiksemateks osadeks jaotada – nii saad kauba eest tasuda ka väikeste osamaksetega ilma, et rõõm uue asja üle jääks suure väljamineku varju.

Expert e-poe järelmaksupartnerid on Telia, Inbank, Liisi järelmaks (Koduliising, al 08.04.2019 Holm Bank), BigBank, TF Bank ja Esto AS. 

Täpsem info järelmaksu tingimuste kohta https://www.expert.ee/p/jarelmaks