Ostukorvi ei ole tooteid lisatud.

Toote tagastamine

Kliendi taganemisõigus

  • Kliendil on õigus taganeda Experti veebipoe tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest kliendile.
  • 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema kõigi markeeringutega ning originaalpakendis.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile e-pood@expert.ee, hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
  • Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on eritellimus, mis on täidetud tellija erisoovi alusel või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.
  • Hügieenipõhjustel ei saa tagastada kõrvaklappe ega kehahooldusvahendeid.
  • Ostetud kauba tagastamine pakiautomaati maksab 2,99 eurot. SmartPosti/Omniva pakiautomaati saab tagastada vastuvõtmiskoodiga, mis on kliendile saadetud e-mailile või mobiilile. Kauba tagastamine Expert kauplusesse on TASUTA. Kulleriga saadetud kauba tagastamine on tasuline. Väikese paki tagastus maksab 10,90 eurot ja suure saadetise - nt. nagu pesumasin - tagastamine maksab 19,90 eurot. Täpsema info tagastamise kohta saab e-pood@expert.ee. Kauba tagastamise soovist palume teavitada e-poodi.
  • Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule.
  • Expert e-pood tagastab Tellijale lepingust taganemisel kauba eest tasutud summa esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemisest alates Tellija poolt osutatud pangaarvele (kaup peab olema tagastatud või klient peab tõendama, et tagastatav kaup on teele pandud). Tagastamisele kuuluv summa tasaarveldatakse kattuvas ulatuses Tellija poolt tasumisele kuuluva kauba tagastamise tasuga, mille Expert e-pood on Tellija eest tasunud.