Эспрессо-машина JURA Z10 Diamond White

Бренд: JURA
Кол-во: В наличии
Время доставки: 1 - 3
Рассрочку предалгают
TFBank
Telia
Expert рассрочка
Примерная ежемесячная плата за покупку в рассрочку
ежемесячный платеж
2399,00 €
транспорт 1 - 3 рабочий день Проверить наличие в магазинах Expert
Jarve Под заказ
Johvi Под заказ
Parnu Под заказ
Rakvere Под заказ
Rapla Под заказ
Viljandi Под заказ
Tartu В наличии
Tarnija ladu Под заказ
Pl Под заказ
Ladu Под заказ

Maailma esimene toodet tuvastava veskiga espressomasin kuumade ja külmade kohvijookide valmistamiseks

Uus Z10 on Šveitsi inseneride meistriteos, mis kahekordistab kohvijookide valikut. Espressomasin valmistab ühe nupuvajutusega palju erinevaid sooje jooke alates intensiivsest espressost ja lõpetades trendika flat white'iga. Lisaks annab masin kohvi nautimisele täiesti uue mõõtme, pakkudes külmpruulitud kohvijooke. See on võimalik tänu toodet tuvastavale veskile (P.R.G.), mis tunneb valitud kohvijoogi ära ning muudab kiiresti ja täpselt kohvi jahvatusastet. JURA on töötanud välja külmekstraktsiooni protsessi, mis on sõna otseses mõttes värskendav uuendus. Protsessi käigus suunatakse külm vesi kõrge rõhu all impulssidena läbi värskelt jahvatatud kohvi. Tulemuseks on täiesti uus kohvi nautimise viis tänu värskendavale ja suurepäraselt tasakaalustatud aroomile.

Sellel  esmaklassilisel kohvimasinal on ülikiire 4,3-tolline puuteekraan ja Blue Crystali disainiga pöördlüliti. Tänu erivalikute menüüle ja tehisintellektile on seda erakordselt lihtne kasutada. Tehnoloogia oluline edasiminek kajastub ka disainis. Kumernõgusate detailidega esipaneel näitab, kui palju tähelepanu on pööratud kõigile osadele ja kui täpne on tootmisprotsess. Tipptasemel Z10 on kahtlemata suurepärane valik – avasta täiuslik kohvinaudingute maailm.

Uus toodet tuvastav veski (P.R.G.)

Iga kohvijoogi optimaalse jahvatusastme tagamiseks on JURA insenerid välja töötanud toodet tuvastava veski (P.R.G.). Elektrooniliselt juhitav suure jõudlusega veski kohandub eelmääratud jahvatusastme järgi sekundi murdosa jooksul ehk palju kiiremini ja sagedamini, kui seda oleks võimalik käsitsi teha. Valida saab nii väga peene jahvatusastme väikeste kohvijookide valmistamiseks kui ka väga jämeda astme erilisemate kohvijookide jaoks. Kohvisõpradel pole vaja muretseda, sest reguleerimine toimub iga joogi valmistamisel automaatselt. Lisaks saab soovi korral jahvatusastet käsitsi valida, kasutades selleks aroomi valimise funktsiooni.

Külmpruulimine – erakordne värskus

Tänu külmtõmbeprotsessile valmistab Z10 tõeliselt maitsvaid külmpruulitud kohvijooke. Paljude tavapäraste külmade kohvijookide tegemiseks valmistatakse enamasti kuum kohv, mis jahutatakse seejärel maha. Z10 tõmbeprotsessis kasutatakse aga külma vett, mis suunatakse kõrge rõhu all impulssidena läbi jämedama jahvatusega kohvi. Lõpptulemuseks on looduslik, virgutav ja värskendav kohv, mille puuviljaaroome saab nautida ilma mõru kõrvalmaitseta. Ilma sellise valmistusviisita oleks tassis joomiseks lihtsalt üks külm kohv.

Kaheksanda põlvkonna tõmbekamber

Tõmbekamber on iga täisautomaatse kohvimasina kõige olulisem osa. Z10 jaoks lõi JURA kaheksanda põlvkonna tõmbekambri. Ainulaadse 3D-tõmbetehnoloogiaga kambris voolab vesi mitmel tasandil ühtlaselt läbi jahvatatud kohvi. See võimaldab maksimaalselt esile tuua nii kuumade kui ka külmpruulitud kohvijookide aroomi.

Kestev elegants

Toote vastupidavuse jaoks on väga olulised kujundus ja materjalide hoolikas valik. JURA eesmärk on luua kohvimasinaid, mille üle inimesed saaksid uhkust tunda ning mis näevad ka paljude aastate pärast värsked ja moodsad välja. Kompromissitu kvaliteet, vastupidavad ja esmaklassilised materjalid ning maksimaalne tehniline täpsus tagavad nii kulinaarse kui ka esteetilise tipptaseme kogu masina eluea jooksul. Elegantne kumerate ja nõgusate detailidega plastist esipaneel on parima meistritöö tulemus. Sisevalgustuse ja lainja kujundusega veepaak ning harmooniline filtrikorpus on vaid kaks näidet sellest, et tähelepanu pööratakse ka pealtnäha kõige väiksematele detailidele. Z10 esimesest puudutusest on tunda, mis on JURA jaoks tõelised väärtused.

Тип эспрессо-машины Полностью автоматическая
Мощность 1450 W
Давление (бар) 15 бар
Инфоэкран Сенсорная панель
Объем (Л) 2,4 Л
Приготавливаемые напитки 32 разных напитка
Регулируемый помол Jah
Молочная пена Да- автоматически
Пар/горячая вода Jah
Настраиваемая крепость кофе Jah
Кофейный носик с регулируемой высотой Jah
Наполнение двух чашек одновременно Jah
Возможность использования молотого кофе Jah
Фильтр для воды Claris Smart
Контейнер для зерен (г) 280 г
Объем емкости для отходов (порций) 20 порций
Автоматическа очистка Jah
Особенности Холодное заваривание, подключение к Wi-Fi, резервуар для воды с синей подсветкой
Цвет Белый
Вес 12 кг
Размер (В х Ш х Г) 38 x 32 x 45 см